تقدیر استاندار از نهضت آسفالت در کرمانشاه

سعید طلوعی شهردار کرمانشاه به همراهی مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولین استانی از جمله مهندس رنجبر فرماندار و جمعی از مدیران شهرداری (23 مهر ماه 99) از پروژه های پیاده راه پزشکان ،خیابان غذا و آسفالت معابر شهری بازدید کردند.
به گزارش باختر، شهردار کرمانشاه از پروژه خیابان غذا، آسفالت پیاده راه پارکینگ شهرداری، آسفالت آبشوران حاشیه خیابان حقیقی پاک، آسفالت محله آقا جان و زور آباد و آسفالت معبر کیهانشهر بازدید به عمل آورد.
مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پروژه ساماندهی رودخانه آبشوران در منطقه پارکینگ شهرداری تهدید جدی برای مردم، کاسبها و پزشکان این منطقه محسوب می‌شد و نوسازی و پیاده راه سازی آن توسط شهرداری کار ارزشمندی است که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی تصریح کرد: پیاده‌رو کردن پارکینگ شهرداری احترام به حقوق شهروندی شهروندان کرمانشاهی است.
استاندار کرمانشاه در حاشیه بازدید از پروژه خیابان غذا گفت: این پروژه هم یک ایده نویی است که باید مورد حمایت قرار گیرد.
وی گفت: پروژه خیابان غذا کار جدید و نویی است که در شهر کرمانشاه در حال انجام است و انجام هر کار نویی ممکن است منتقدانی نیز داشته باشد، این طرح ها بعد از انجام شان مورد حمایت مردم قرار خواهد گرفت.
وی ایجاد پیاده‌راه در سراب قنبر کرمانشاه را نیز ارزشمند توصیف کرد و گفت: وقتی صحبت از کلانشهر می‌شود باید شاهد اجرای طرح‌های نو شهری باشیم.
هوشنگ بازوند در حاشیه بازدید از پروژه های آسفالت سطح شهر در خیابان شهید حقیقی پاک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از اعتراضات به حق مردم شرایط بد برخی محلات بود که از نظر آسفالت وضعیت مناسبی نداشتند.
وی تصریح کرد: شهرداری اقدام مناسبی به منظور نوسازی جدی این معابر که روزی تهدیدی برای مردم بود انجام داده است تا مردم بتوانند به راحتی تردد کنند و امروز شاهد ساماندهی واقعی آبشوران هستیم که کار بسیار ارزشمندی است و هدیه ای برای ساکنان این محلات است.
وی همچنین با اشاره به پیگیری ساماندهی فاضلاب شهر کرمانشاه گفت: این پروژه نیازمند 100 میلیارد تومان اعتبار است.
آسفالت محله‌های آقاجان و زورآباد از دیگران طرح هایی بود که شهردار کرمانشاه به همراه استاندار از آن بازدید کردند.
در حاشیه این بازدید استاندار کرمانشاه با اشاره به سختی تردد ماشین آلات در این محلات، گفت: آسفالت در این مناطق به صورت اکیپ دستی صورت گرفته است.
بازوند بیان کرد: برای آسفالت این محلات از ۱۱۵ هزار تن آسفالت استفاده شده، ضمن اینکه شهرداری ۵۰ هزار تن آسفالت در محلات فقیرنشین را در دستور کار دارد.
لازم به ذکر است در حاشیه بازدید شهردار و استاندار از محله آقاجان و زورآباد مسوولین شهرداری از جمله شهردار کرمانشاه دکتر طلوعی، مورد تقدیر و تشکر ساکنین این مناطق قرار گرفتند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 15 = 16