تلاش جهادگران عرصه عشق در نقاط زلزله‌زده استان کرمانشاه

مشروح خبر

مسئول گروه جهادی امام علی(ع) تهران، فعالیت این گروه جهادی در نقاط زلزله زده استان را تشریح کرد.
به گزارش باختر و به نقل از مهر ، اصغر مومیوند از حضور چشمگیر گروهی متشکل از بسیجیان تلاشگر عرصه سازندگی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد و گفت: این گروه پس از ارسال کمک های مردمی به منطقه زلزله زده کرمانشاه در این مناطق مستقر شدند.
وی افزود: پس از امداد رسانی های ابتدایی، این گروه مشغول ساخت سکو برای استقرار کانکس ها شد و با جان و دل شبانه روز در تلاش هستند.
مومیوند با بیان اینکه در این گروه جهادی جوانان بسیجی با حرفه‌های مختلف حضور فعال دارند، گفت: جهادگران با تلاش شبانه روزی در بحث برق کشی کانکس ها تا رساندن روشنایی به محفل خانواده های زلزله زده از پای ننشستند.
این جهادگر از بازدید سردار نقدی وسردار یزدی فرماندهی سپاه تهران بزرگ در منطقه زلزله زده کرمانشاه و روستاهای کوییک سخن گفت و افزود: سرداران سپاه به کار گروه جهادی امام علی(ع) با خسته نباشید روحی تازه دمیدند و امید تلاش را در آنها دوچندان کردند.
وی افزود: سردار یزدی در این بازدید گفت «کارگروه‌های جهادی همچون تلاش رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با ارزش و قابل تقدیر است».
مومیوند همچنین تصریح کرد: طبق توافقی که کمیته امداد امام خمینی(ره) با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داشت مقرر شد تعداد ۱۹۰۰ واحد مسکونی دائمی برای مدد جویان کمیته امداد و خانواده شهدا ساخته شود.
این مسئول گروه جهادی گفت: در این راستا سپاه پاسداران بین کلیه سپاههای استانی تقسیم کار کرد و گروههای جهادی هر استان را موظف به انجام کاری کرد.
وی خاطر نشان کرد: در این خصوص سازمان بسیج سازندگی تهران بزرگ متعهد شد تعداد ۴۰ واحد مسکونی دائمی هرکدام با مساحت ۸۴ متر بسازد.
مومیوند یادآور شد: گروه جهادی امام علی(ع) احداث ۱۰ واحد مسکونی دائمی جهت مدد جویان کمیته امداد و خانواده شهدا را به عهده گرفته است.مسئول گروه جهادی امام علی(ع) تهران ادامه داد: این ۱۰ واحد تا پایان فروردین ماه سال ۹۷ تکمیل و تحویل داده خواهد شد.
وی افزود: پیرو فرامین مقام معظم رهبری از همان لحظات ابتدایی در مناطق زلزله زده کرمانشاه حضور یافتیم و همچنان مشغول خدمت هستیم.
به گفته مومیوند دیگر گروههای جهادی به منطقه زلزله زده کرمان جهت خدمت رسانی اعزام شدند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − ده =

+ 12 = 19