تهیه بانک اطلاعاتی از فعالین و خیرین ازدواج و خانواده کرمانشاه

مشروح خبر

college-paper-writing-services-1-733405ffca-bf3c852452cf4049f49179883693212a

دبیر مجمع فعالین و خیرین ازدواج و خانواده کرمانشاه گفت: درحال شناسایی و تهیه بانک اطلاعاتی از فعالین و خیرین ازدواج و خانواده استان هستیم.
به گزارش باختر ، محمد خیاط زنجانی در گفت و گو باایسنا، با اشاره به آغاز فعالیت رسمی مجمع فعالین و خیرین ازدواج و خانواده کرمانشاه از آبان سال گذشته، اظهارکرد: یکی از اهداف اصلی تشکیل این مجمع شناسایی و سازماندهی فعالین و خیرین ازدواج و خانواده در استان است.
وی افزود: در این راستا در اولین فعالیت این مجمع اقدام به تهیه بانک اطلاعاتی از فعالین و خیرین ازدواج و خانواده کرمانشاه کردیم.
دبیر مجمع فعالین و خیرین ازدواج و خانواده استان از
شناسایی و ثبت 105 موسسه خیریه و فعال حوزه ازدواج
و خانواده در کرمانشاه خبرداد وگفت: مجموعا 9 موسسه
در استان دربحث ازدواج و خانواده فعالیت می کنند.
وی با بیان اینکه متاسفانه تعداد موسسات تخصصی حوزه ازدواج و خانواده در استان کرمانشاه کم است، عنوان کرد: همچنین یکی از فعالیت های ما تلاش برای تشکل سازی است، به این معنا که افرادی که بصورت غیر رسمی و انفرادی مشغول فعالیت در حوزه ازدواج و خانواده هستند را شناسایی و فعالیتشان را با ایجاد
یک تشکل سازماندهی کنیم.
خیاط زنجانی تصریح کرد: مجمع فعالین و خیرین ازدواج و خانواده کرمانشاه درحال حاضر دربحث فعالیت های خیریه، ترویجی، آموزشی و پژوهشی ورود پیدا کرده و کمیسیون های مرتبط را نیز دراین زمینه تشکیل داده است.
وی بااشاره به راه اندازی مرکز پیوند مهر این مجمع از اردییهشت امسال، اعلام کرد: در این مرکز تلاش خواهیم کرد تا به منظور تشویق جوانان به امر ازدواج، تسهیلاتی را جهت فراهم نمودن مقدمات زندگی مشترک برای آنان فراهم کنیم.
دبیر مجمع فعالین و خیرین ازدواج و خانواده کرمانشاه از پرداخت تسهیلات خرید جهیزیه به 320 زوج کرمانشاهی توسط این مجمع طی روزهای گذشته
خبرداد و گفت: به هرکدام از این زوج ها 15 میلیون تومان
تسهیلات بدون بهره و کارمزد جهت خرید پنج قلم کالای اصلی تشکیل زندگی مشترک شامل اجاق گاز، یخچال، تلویزیون، جاروبرقی و لباسشویی پرداخت کردیم.
وی خاطرنشان کرد: همچنین به منظور حذف واسطه ها
و خرید ارزان تر این کالاها، رایزنی خود را با برخی از کارخانه ها آغاز کرده ایم تا زوجین بتوانندکالاها را با قیمتی پائین تر خریداری کنند.
خیاط زنجانی تاکیدکرد: در نظر داریم برای برخی دیگر از
کالاها همچون خرید فرش نیز تسهیلاتی ارائه دهیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =

6 + 4 =