توزیع سه هزار و 800 بسته فرهنگی بین دانش آموزان زلزله زده قصرشیرین

مشروح خبر

مدیر کانون پرورش فرهنگی کودکان و نوجوانان قصرشیرین، از توزیع سه هزار و 800 بسته فرهنگی بین دانش آموزان زلزله زده این شهرستان خبر داد.
به گزارش باختر ، مهناز افشاری در حاشیه توزیع اقلام فرهنگی در 2 دبستان تربیت و قباییان قصرشیرین به ایرنا گفت: این بسته ها در راستای حمایت روحی روانی از دانش آموزان زلزله زده قصرشیرین بین پایه های مختلف تحصیلی مناطق شهری و روستایی این شهرستان توزیع شده است.
وی، اقلام فرهنگی توزیع شده بین پایه های مختلف تحصیلی این شهرستان را شامل کتاب های قصه، بازی های فکری، ظروف غذا و لوازم التحریر بیان کرد.
وی بیان کرد: کانون پرورش فکری قصرشیرین از همان ابتدای وقوع زلزله اخیر در کنار کودکان و نوجوانان مناطق زلزله زده قصرشیرین بود و به حمایت روحی روانی و آموزش های پناه گیری در هنگام وقوع زلزله بین آن ها با توجه به اهمیت امنیت روانی کودکان و نوجوانان اقدام کرده است.
وی انجام بازی‌های گروهی، ایجاد نشاط و تحرک، نمایش عروسکی، قصه گویی و کتابخوانی گروهی در مناطق زلزله زده را از فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قصرشیرین در راستای حمایت روحی روانی دانش آموزان ذکر کرد.
یک هزار و 456 تن از کودکان و نوجوانان رده سنی شش تا 16 سال قصرشیرین عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان هستند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پنج =

+ 77 = 83