توزیع نان «رایگان» در محلات محروم کرمانشاه

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری کرمانشاه از توزیع نان رایگان در محلات محروم کرمانشاه توسط گروه‌های خیرین خبر داد.
به گزارش باختر، فریبرز نجفی مهر در گفت و گو با ایسنا با اشاره به فعالیت سازمانهای مردم نهاد، گروه های جهادی، پایگاه های مقاومت بسیج، کانون های فرهنگی و هنری مساجد و... در بحث مشارکت و همیاری از نیازمندان در روزهای شیوع کرونا گفت: در حال حاضر 300 سمن (سازمان مردم نهاد) در این حوزه فعال هستند و فعالیت سایر گروه ها و ارگان ها نیز در کنار آنها ادامه دارد.
وی افزود: گروه های خیر دراستان در قالب های مختلف اقدام به کمک به نیازمندان می کنند که از جمله آن می‌توان به توزیع بسته های غذایی، توزیع بسته های بهداشتی، پرداخت کمک معیشت و ... اشاره کرد.
نجفی مهر تصریح کرد: در حال حاضر برخی از این گروه ها اقدام به توزیع نان رایگان در مناطق محروم شهر کرمانشاه کرده اند که(۲۰ اردیبهشت) این توزیع رایگان نان در سطح محلات شاطر آباد، باریکه، بارفروشان، راهنمایی و ارتش انجام شد و روزهای آتی مناطق دیگر برای انجام این کار در نظر گرفته شده است.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمانشاه افزود: افراد می‌توانند در این مناطق بصورت رایگان نان خود را از نانوایی ها خریداری کنند.
نجفی مهر تصریح کرد: بصورت روزانه محلاتی که توزیع نان رایگان انجام می‌شود، توسط این گروه ها اعلام می‌شود.
این مسئول خاطرنشان کرد: کمک های اینچنینی جدای از کمک ها و حمایت ارگان ها و نهادهای حمایتی است و تمام تلاش این است که هرکس به سهم خود باری از روی دوش نیازمندان بردارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 78 = 85