توقیف ۳ هزار خودرو مسافربر شخصی در کرمانشاه

57141
مشروح خبر

57141

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه از توقیف سه هزار خودرو مسافربر شخصی خبر داد.
به گزارش باختر، سجاد سلیمانی در گفتگو با مهر اظهار داشت: از ابتدای اجرای طرح برخورد با مسافربرهای شخصی تاکنون، با دستور مقام قضایی سه هزار خودرو مسافربر شخصی توقیف شده است.
وی با اشاره به اینکه در آیین نامه سازمان تاکسیرانی، این مجموعه وظیفه مدیریت بر تاکسی را بر عهده دارد و مسئولیتی در مدیریت مسافربرهای شخصی ندارد افزود: این برخوردها به واسطه احکام مقطعی از سوی مراجع قانونی انجام می شود.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با بیان اینکه حمل مسافر با پلاک شخصی مشمول جریمه از سوی راهنمایی و رانندگی است عنوان کرد: متاسفانه در حال حاضر تعداد مسافربرها زیاد است و این به عنوان یک معضل، موجب به خطر افتادن معیشت تاکسیرانان می شود.
وی افزود: بر اساس احکام صادره برای مسافربرهای شخصی بار اول به مدت ۱۵ روز خودرو توقیف ، بار دوم توقیف یک ماهه و بار سوم به مراجع قضایی معرفی می شوند.
سلیمانی عنوان کرد: خود مردم هم در مرحله اول نباید از این مسافربرها استفاده کنند چرا که تا زمانی که عرضه وجود دارد تقاضا است.
وی افزود: افرادی که از طریق مسافرکشی امرار معاش می کنند می توانند در آژانس های تلفنی به صورت قانون مند و با هویت مشغول کار شوند تا در صورت ایجاد مشکل برای شهروندان موضوع قابل پیگیری باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

6 + 4 =