جرائم «خشن» در کرمانشاه حداقلی است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: پلیس برای تامین امنیت مردم و ایجاد فضایی امیدوارکننده در جامعه با کسی تعارف ندارد و قاطعانه به مقابله با افراد و گروه‌هایی می پردازد که قصد ایجاد اخلال در نظم و امنیت عمومی را دارند.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا،سردار علی اکبر جاویدان در مراسم افتتاحیه ساختمان کلانتری 12 اسلام آبادغرب که با حضور فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امنیت نیاز اساسی هر جامعه و زیرساخت توسعه و پیشرفت آن به شمار می رود که پلیس عهده دار تامین و برقراری آن شده است.
وی با بیان اینکه امنیت پایدار می‌تواند جامعه را به سمت رونق و پیشرفت سوق دهد، گفت: در این راستا ماموران جان برکف انتظامی شبانه روز تلاش می کنند تا بتوانند امنیت موجود را ارتقاء بخشیده و رضایت عموم را جلب کنند.
جاویدان تصریح کرد: همواره افرادی به دنبال ایجاد ناامنی در جامعه به منظور رسیدن به اهدافشان هستند، اما سد پلیس مستحکم‌تر از آن است که این عده بتوانند خللی در تامین نظم و امنیت ایجاد کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به تلاش های پلیس کرمانشاه در راستای برقراری نظم و امنیت گفت: امروز شاهد وقوع جرائم خشن حداقلی در استان بوده و امنیت موجود با توجه به مرزی بودن استان قابل قبول است.
وی گفت: برخورد با پدیده‌های قاچاق و احتکار کالا، برخورد با پدیده سرقت و مقابله قاطعانه با قاچاقچیان، محتکران و سارقان از جمله مهمترین برنامه های امسال پلیس است که خوشبختانه نتایج خوبی نیز مانند افزایش 25 درصدی کشفیات قاچاق و کاهش سرقت های مهم و خشن حاصل شده است.
جاویدان در پایان از تلاش های پلیس اسلام آبادغرب نیز قدردانی و خواستار همکاری و تعامل بیشتر دستگاه های اجرایی استان با ماموران انتظامی شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

83 + = 93