جهاد در راه سلامت مردم ادامه دارد

فرهنگسرای شهر کرمانشاه که این روزها به قرارگاه جهادی مبارزه با بیماری کرونا تبدیل شده است و میزبان بازدید جمعی از مدیران استانی بود.
به گزارش باختر و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه سردار محمدنظر عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف سپاه پاسداران، فضل‌ا… رنجبر فرماندار کرمانشاه، یحیی عیدی قائم مقام شهردار کرمانشاه، مهدی عبدالمالکی رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و علی مهرنگار نماینده گروه جهادی حضور داشتند، دراین بازدید ضمن حضور در محل تولید ماسک سه لایه جراحی در جریان روند تولید و نحوه کار این خط تولیدی قرار گرفتند.
پس از ارائه گزارشی از روند راه‌اندازی این خط تولیدی از سوی مدیر گروه جهادی نصر، سردار عظیمی با تقدیر از اقدامات جهادی صورت گرفته در این مجموعه، ابراز امیدواری کرد با استمرار کار این واحد بخشی از نیازهای استان در تولید ماسک مرتفع شود.
فرماندار کرمانشاه نیز در این بازید ضمن قدردانی از تلاش‌های جهادی این مجموعه، از آمادگی فرمانداری کرمانشاه در جهت کمک به تامین مواد اولیه این خط تولیدی خبر داد.
شایان ذکر است دستگاه نیمه اتوماتیک تولید ماسک سه لایه به همت گروه جهادی نصر، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و قرارگاه نجف اشرف راه‌اندازی و به بهربرداری رسیده و ظرفیت تولید روزانه بیش از ۵۰ هزار ماسک سه لایه را دارا می‌باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

76 + = 78