حل مشکل 23 واحد تولیدی تملیکی توسط بانک ها در کرمانشاه

8584951_232
مشروح خبر

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه با اشاره به حل مشکل ۲۳ واحد تولیدی تملیکی توسط بانک‌ها در استان، گفت: بهبود فضای کسب و کار میزان سرمایه‌گذاری در کرمانشاه را افزایش داد.
به گزارش باختر و به نقل از فارس ، هدایت حاتمی در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: استراتژی اصلی تیم اقتصادی استان در سال گذشته حفظ واحدهای موجود و احیای واحدهای تولیدی راکد بود و دستاوردهای مهمی نیز حاصل شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه رفع مشکل ۲۳ واحد تولیدی تملیکی توسط بانک‌ها را کاری بسیار مهم در راستای حمایت از تولیدکنندگان و‌ احیای واحدهای راکد ذکر کرد و‌ گفت: راساس ارزیابی صورت گرفته میزان اثربخشی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بسیار مطلوب بوده و علاوه بر کسب رتبه برتر در کشور با احیای ۱۹۳ واحد راکد در سال گذشته، 75 درصد مصوبات نیز برای حل مشکلات تولیدکنندگان اجرایی شده است.
وی افزود: از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای رفع موانع تولید استفاده خواهیم کرد ولی وظیفه همه ما تمکین از قانون است و در چارچوب مقررات فعالیت خواهیم کرد.
حاتمی وجود فضای مناسب کسب و کار را برای جذب سرمایه بسیار مهم و ضروری دانست و اظهار داشت: در موضوع بهبود فضای کسب و کار باید فضاسازی مطلوب از جریان‌های مثبت برای توسعه منطقه شکل گیرد و نباید از یک مشکل کوچک فضای منفی بزرگی ایجاد کرد.
وی کاهش نرخ بیکاری، بهبود رتبه کسب و کار، کاهش نرخ تورم و افزایش سرمایه‌گذاری را نتیجه تلاش مضاعف و‌ همت والای مردم و‌ مسؤولان برای توسعه استان دانست و‌ گفت: تقاضا دارم با وجود بهبود شاخص‌های کمی و کیفی توسعه استان، نباید با گزارش‌های کذب قضاوت‌های مردم را منفی و تصویر کرمانشاه را مثبت نشان ندهیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

3 + 3 =