خبر خوش دادستان؛آغاز پرداخت مرحله سوم طلب مالباختگان «گلیم و گبه»

2604824

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از واریز هشت میلیارد و 900 میلیون تومان به حساب تعدادی از مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان خبرداد.
به گزارش باختر، محمدحسین صادقی با اعلام این خبر اظهارکرد: در آستانه هفته قوه قضائیه سومین مرحله پرداخت طلب مالباختگان پرونده موسوم به گلیم و گبه کرمانشاهان روز(28 خرداد) به حساب شکات نزد بانک ملی واریز شد.
وی تصریح کرد: در این مرحله هشت میلیارد و 900 میلیون تومان را به حساب هزار و 973 مالباخته واریز کردیم.
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بابیان اینکه پرداختی های روز (سه شنبه) باعث تسویه تعدادی دیگر از شکات شد، خاطرنشان کرد: طی سه مرحله پرداختی که تاکنون داشته ایم، جمعا 9 هزار و 126 نفر تسویه شده اند و مابقی پرداختی ها نیز بزودی انجام خواهد گرفت.
وی میزان کل پرداختی ها طی سه مرحله گذشته را بیش از 80 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: درحال حاضر بخشی از طلب تعداد دو هزار و 576 نفر از شکات باقی مانده که این تعداد در مرحله اول 39 درصد از طلب خود را دریافت کرده اند، اما دستگاه قضایی استان با جدیت و اولویت در تلاش است تا این افراد را نیز تعیین تکلیف کند.
صادقی در پایان عنوان کرد: مالباختگانی که طلب
آنها باقی مانده برای پیگیری طلبشان لازم نیست مراجعه حضوری به دادسرا داشته باشند، چرا که تمام اطلاعات جدید را از طریق رسانه های عمومی اعلام خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

34 + = 40