خواسته رئیس قبلی و جدید شورا از فرماندار؛ شورایی که توان انتخاب «شهردار» ندارد بهتر که منحل شود

n3628459-6428788
مشروح خبر

n3628459-6428788

رییس شورای شهر کرمانشاه با اشاره به برگزاری 15 جلسه بی‌ثمر شورا در خصوص انتخاب شهردار، گفت: فرمانداری باید در این زمینه ورود کرده و جلسه‌ای با حضور اعضا شورا در خصوص انتخاب شهردار برگزار کند.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، غلامرضا امیری، گفت: حدود دو ماه و نیم از انتخاب سرپرست شهرداری می گذرد و با وجود برگزاری 15 جلسه با دستور کار انتخاب شهردار، هنوز شهردار کرمانشاه انتخاب نشده است.
وی افزود: در این جلسات یا اعضا در جلسات به نظر مشترک نرسیده‌اند و یا برخی اعضا از جلسه خارج شده و جلسه از رسمیت افتاده و این دست مسائل موجب شده بعد از 15 جلسه هنوز نتوانیم شهرداری برای شهر انتخاب کنیم.
امیری با اشاره به معرفی دو کاندیدای رسمی برای تصدی شهرداری کرمانشاه گفت: در حال حاضر پنج عضو شورا با یک کاندیدا موافق هستند و شش عضو دیگر موافق کاندیدای دیگرند.
وی افزود: در حال حاضر پنج عضو شورا چون کاندیدای آنها رای نمی آورد تلاش دارند جلسه را از رسمیت بیندازند که شهردار انتخاب نشود.
رییس شورای شهر کرمانشاه تصریح کرد: با ادامه این روند شورای شهر منحل شود بهتر است، چون ظاهرا انحلال آن به نفع شهر و مردم است.
امیری با تاکید بر لزوم ورود فرماندار به موضوع انتخاب شهردار، گفت: فرماندار باید زودتر از اینها به موضوع انتخاب شهردار ورود می کرد. فرماندار باید اعضای شورا را دعوت کرده و با حضور اعضا جلسه انتخاب شهردار را برگزار کند.
گفتنی است پیش از این نیز رسول آزادی رییس قبلی شورا خواستار انحلال شورا شده بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 8 =

+ 45 = 47