خودکشی قاتل فراری در اسلام آباد غرب ایستگاه آخر هم رنگ خون گرفت

mediumthumb

سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان  کرمانشاه از خودکشی قاتل فراری خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار جاویدان گفت: ماموران انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب در حین گشت زنی در محور حمیل به یک دستگاه پژو پارس به رانندگی یک مرد و سرنشینی یک زن مشکوک و دستور ایست می دهند
وی ادامه داد : راننده بدون توجه به دستور پلیس با افزودن به سرعت خود اقدام به فرار کرد و پس از تعقیب و گریز زمانی که عرصه را به خود تنگ دید با پناه گرفتن شروع به تیراندازی  می نماید.
فرمانده انتظامی استان با اشاره این مطلب که سریعا محل توسط ماموران محاصره و از فرد تیرانداز خواسته می شود که خود را تسلیم کند  اظهار داشت: متهم خود را قاتل دو نفر در شهرستان ایوان غرب استان ایلام معرفی و می گوید هر فردی به وی نزدیک شود به او شلیک خواهد کرد.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: بلافاصله موضوع  از انتظامی استان ایلام استعلام و صحت ادعای وی تایید می‌شود و در ادامه موضوع به قاضی کشیک اعلام می گردد.
سردار جاویدان تصریح کرد: پس از ساعتی درگیری و تیراندازی بین پلیس و فرد قاتل ، هنگامی که قاتل راه فراری از چنگال پر قدرت پلیس پیدا
نمی کند با شلیک به قلب خود خودکشی می کند.
وی با اظهار این مطلب که خود پژو پارس متعلق به مقتولین بوده که توسط قاتل سرقت شده بود، گفت: از بازرسی خودرو یاد شده دو قبضه سلاح، تعدادی فشنگ و سه پلاک سرقتی کشف گردید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 2 =