دبیر کارگروه کودک و نوجوان دفاع مقدس استان کرمانشاه در کارگروه کودک و نوجوان هفته دفاع مقدس استان کرمانشاه : شناساندن حماسه دفاع مقدس به کودکان، تکلیف است

در جلسه کارگروه کودک و نوجوان هفته دفاع مقدس کرمانشاه، به بحث و بررسی برنامه‌های پیشنهادی برای اجرا در هفته دفاع مقدس پرداخته شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، کارگروه کودک و نوجوان هفته دفاع مقدس به میزبانی این اداره کل برگزار شد.
دراین جلسه که صبح امروز چهارشنبه 21 شهریور 1397 و در دفتر مدیرکل کانون استان کرمانشاه برگزار شد، حاضران به تشریح برنامه‌های پیشنهادی خود پیرامون برگزاری باشکوه هفته دفاع مقدس پرداختند.
در این جلسه که نمایندگان ادارات مختلفی همچون: اداره کل آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، بهزیستی، هلال احمر، سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه، نهاد کتابخانه‌ها،... به عنوان اعضای کارگروه کودک و نوجوان هفته دفاع مقدس حضور داشتند، به بحث و بررسی برنامه‌های پیشنهادی این کارگروه برای برگزاری ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس پرداخته شد.
«مهناز فتاحی»، مدیرکل کانون پرورش فکری و دبیر کارگروه کودک و نوجوان دفاع مقدس استان کرمانشاه در این جلسه گفت: نگاه ما به موضوع معرفی جنگ و دفاع مقدس، یک وظیفه است و یک تکلیف مهم برای معرفی این حماسه‌ها داریم.
فتاحی افزود: در زمینه دفاع مقدس، باید قدم‌های بیشتری برای کودکان و نوجوانان برداریم و در این امر کار بیشتری انجام دهیم.
او همچنین گفت: رویکرد کارگروه کودک و نوجوان دفاع مقدس باید به گونه‌ای باشد که بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را به کودکانمان انتقال بدهیم.
در ادامه این جلسه، نمایندگان ادارات عضو کارگروه، برنامه‌های پیشنهادی خود را اعلام کردند.
اجرای برنامه‌هایی همچون؛ مسابقه نقاشی، عصرشعر، نمایشگاه کتاب، جمع‌خوانی و بلندخوانی، نشست‌های به اشتراک گذاری کتاب‌های خوانده شده، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، برنامه ‌های کارگاهی، و.. برنامه های پیشنهادی اعضای کارگروه کودک و نوجوان دفاع مقدس استان کرمانشاه است که در این جلسه اعلام شد.
«ما توانستیم» شعار امسال برای هفته دفاع مقدس است
که از سوی معاونت فرهنگی کانون اعلام شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + = 11