درخواست اهالي خيابان فردوسي براي نوسازی بانكي كه تنها يك شعبه در كرمانشاه دارد

سالهاست كه بانك سامان در كلانشهر كرمانشاه داراي تنها يك شعبه است و آن يك شعبه هم نماي چندان مناسبي ندارد و اصولا كرمانشاهيان هيچ اطلاعي از وجود اين بانك در شهر و ديارشان ندارند كه در همين راستا، جمعي از شهروندان و اهالي خيابان فردوسي كرمانشاه از سردبير روزنامه باختر خواسته اند كه بحث ضرورت زيباسازي تنها شعبه بانك سامان را به گوش مسئولين برساند.
به گزارش باختر، ساكنين خيابان فردوسي معتقدند: شعبه بانک سامان درکلانشهر کرمانشاه ( که تنها شعبه نیز می باشد) با توجه به اینکه در بهترین محل و مکان واقع گردیده از موقعیتی بسیار عالی و ممتاز برخوردار است که می تواند دهها برابر حجم‌ موجود فعالیت و به تبع آن مشتریان‌ خود را افزایش دهد. اما مسجل است‌که می بایست ساختمان فعلی را که قدمتی بالای 70 سال دارد و اصولاً یک‌اتاق بزرگ با سقفی درحد خانه های قدیم (حداکثر 3 متر) و بدون هیچ کُرسی(ارتفاع از سطح زمین) و... می باشد
و اينكه اين محل قبلا فقط يك اطاق نشیمن‌ از يك ساختمان بوده ضرورت دارد كه از نو احداث شود.
زیرا این شرایط به هیچ وجه با معیارها و ضوابط ساختمان های جدید که با علم روز و جذبه و جلوه مشتری پسند ساخته شده اند سازگاری نداشته و متاسفانه اصلاً به چشم رهگذران نمی آید، کما اینکه بارها آدرس اين شعبه از بانك را به کسانی که هر روز از جلوی ان عبور می کنند، داده ايم ولی اظهار بی اطلاعی ازوجود آن نموده اند!
و این اصلاً شایسته بانک كارآمد و بروز سامان نيست. بخصوص که رقباي باقي همچون بانك پارسیان در مجاورت بانك سامان است، سالهاست که ساختمانی زیبا و با شکوه احداث كرده است!
همچنين به دلیل داشتن مساحت قابل توجه دو بر بلا استفاده مانده، امکان تاسیس یک ساختمان فوق العاده زیبا وچشم نواز و مشتری پسند نيز براي اين بانك وجود دارد و ماهم به عنوان یک کرمانشاهی به داشتن چنین بنائی درکلان شهرمان افتخار خواهیم کرد و یقین داشته باشید که در رونق و افزایش قابل توجه مشتریان اين بانك بسيار اثر گذار خواهد بود.
همچنين قابل ذكر است كه خانه های داخل کوچه (پشت بانک سامان) همه عقب نشینی کرده اند و فقط بانک سامان مانده است که طبق قانون چون بقیه عقب نشینی کرده اند اين بنا نيز بايد عقب نشینی کند.
در پايان ما اهالي خيابان فردوسي درخواست كه داريم كه مسئولين ارشد اين بانك در كشور صداي ما را شنيده و فكري به حال اين بناي قديمي بانك سامان كنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 4 =