درخواست باغداران وکشاورزان «گهواره» از مسوولین شرکت برق با ایجاد روشنایی جاده، ما را از گزند سارقین نجات دهید

156713630
مشروح خبر

جمعی از باغداران و کشاورزان بخش گهواره شهرستان اسلام آباد غرب با مراجعه به دفتر روزنامه باختر خواستار ایجاد روشنایی در مسیر جاده این بخش شدند.
در متن نامه کشاورزان آمده است:
به استحضار می رساند اینجانبان جمعی از باغداران و کشاورزان شهر گهواره می باشیم که از سال 1357 تا کنون با وجود مصائب و مشکلات فراوان ومشقت و فراز و نشیب های زیاد به جهت نیل به اهداف بلند انقلاب اسلامی که همانا سیادت ایران اسلامی بر جهان می باشد و جهت ارتزاق به امر کشاورزی وباغداری مشغول می باشیم و درتمام مراحل انقلاب محکم و استوار پای آرمان های رهبر فرزانه مان امام خامنه ای و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده ایم لیکن اکنون کمترین تقاضا را ازمدیران و نمایندگان نظام داریم.
مدیران عزیز! همه ساله ما در زمستان فعالیت کشاورزی خود را شروع می کنیم و تا بهار و پاییز سال پر تکاپویی را تجربه می کنیم و دستانمان پینه می بندد و کمرمان زیر بار فشار کاری به لرزه در می آید و متاسفانه در فصل برداشت به دلیل اینکه این مسیر باغ های گهواره هیچگونه روشنایی و برقی چه روی جاده و چه داخل باغ ها ندارد تامین امنیت آن برای اینجانبان سخت و بهتر بگوییم غیر ممکن است ومتاسفانه محصولات ما به صورت وانتی و نیسانی به سرقت می رود و به درگاه خداوند روا نیست که ما اینگونه متضرر شویم لذا با عنایت به منویات رهبری درخواست حمایت از شما مدیران به عنوان مدیران نظام از ما کوخ نشینان را داریم. و خواهشمندیم نسبت به تجهیز باغات و جاده به روشنایی وبرق توجه خاص و ویژه مبذول بفرمایید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 4 =

+ 20 = 28