درخواست «رسول آزادی» از «استاندار» برای رسیدگی ویژه به مشکلات «جعفرآباد»

unnamed
مشروح خبر

به گزارش باختر، رسول آزادی، نماینده مردم کرمانشاه در شورای شهر از مهندس بازوند استاندار کرمانشاه خواست که نسبت به مسائل و مشکلات محله جعفرآباد اهتمام بیشتری داشته باشند.
وی ادامه داد: محله جعفرآباد یکی از پرجمعیت ترین و مشکل دارترین محلات شهر کرمانشاه است که پرداختن به آنها صرفا کار یک اداره یا سازمان خاصی نیست بلکه نیاز به دستورات و تاکیدات ویژه استاندار دارد.
این نماینده مردم کرمانشاه در شورای شهر تصریح کرد: الان حدود دو هفته است که ورودی اصلی این محله دچار حفاری گسترده ای شده و مردم برای تردد با مشکلات بسیاری همراه هستند و گویا این حفاری متعلق به شرکت آبفا ی استان است. که البته مردم طبیعتا مطالبات خود را با اعضای شورا مطرح میکنند اما براساس شرح وظایف و حدود اختیارات، اداراتی همچون
آبفا و ... ارتباط کاری مستقیمی با شورای شهر ندارند اما با این وجود، در پی پیگیریهای به عمل آمده با شهرداری منطقه سه و به جهت رفع مشکلات مردم مظلوم این محله، نیروی انسانی و بخشی از مصالح مورد نیاز در اختیار شرکت آبفای استان قرار داده شد که این پروژه حفاری هرچه سریعتر اتمام یابد، اما متاسفانه با گذشت حدود دو هفته هنوز حفاری ورودی اصلی این محله پابرجاست.
وی ادامه داد: این درحالی است که مهندس بازوند به عنوان مدیر ارشد استان می توانند با پیگیری ویژه و صدور دستورات لازم به ادارات تابعه، شرایط را برای رفع مشکلات مردم این محله فراهم کنند.
آزادی یادآور شد؛ درمجموع از مهندس بازوند استاندار کرمانشاه انتظار می رود که نگاه ویژه تری به رفع مشکلات محله جعفرآباد داشته باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 7 =

+ 8 = 10