در ایام کرونا ثروتمندان نسبت به فقرا بی تفاوت نباشند

نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: ثروتمندان به پیروی از اهل‌بیت علیهم‌السلام نسبت به فقرا در ایام سختی و تنگدستی و شیوع بیماری منحوس کرونا احساس وظیفه کنند.

به گزارش باختر، آیت‌الله امان نریمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: مشکل اساسی این روزها وضعیت معیشتی مردم است که البته این موضوع تمامی دنیا را فرا گرفته است و همچون ماه مبارک رمضان که مردم مجاهد و انقلابی ایران در رزمایش کمک مؤمنانه خوش درخشدیدند، باید این کمک‌ها ادامه پیدا کند.

نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری افزود: دولت باید برای خدمت به قشر ضعیف جامعه همچون دستفروش‌ها و آنها که بنیه مالی قوی یا درآمد ثابت نداشته‌اند و بر اثر مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا آسیب اقتصادی دیده‌اند به میدان بیاید.

وی گفت: تمامی کشورهای پیشرفته دنیا که تحریم نیستند و وضعیت درآمد هنگفتی دارند به واسطه این ویروس کرونا زمین‌گیر شدند، اما شرایط در نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت توسل مردم و دولتمردان به اهل‌بیت علیهم‌السلام و تدابیر با بصیرت مقام عظمای ولایت و رزمایش مجاهدانه مردم ولایتی به مراتب بهتر از سایر کشورهای پرمدعا است.

وی خاطرنشان کرد: باید با تمام توان سعی کنیم این دوران کرونا با کمترین هزینه سپری شود و این موضوع با رعایت تدابیر بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی توسط مردم محقق می‌شود تا مردم به سلامت خود و دیگران آسیب نرسانند.

جهش تولید، شعاری برای تغییر زندگی مردم

با بیان اینکه مقام معظم رهبری شعار سال را "جهش تولید" نامیدند و این نامگذاری در مقام والایی به معنای ترسیم خطوط کلی نظام جمهوری اسلامی ایران است اظهار داشت: تمامی سران سه قوه و مردم ولایتی و مسئولین باید تلاش بیشتری داشته باشند تا این شعار به تحقق برسد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مسئولان برای تحقق جهش تولید باید شبانه‌روز فعالیت کنند گفت: مقام معظم رهبری در پیام نوروزی تأکید کردند که در زمینه تولید اقداماتی انجام شده است ولی زندگی مردم و و اقتصاد جامعه باید تغییر اساسی پیدا کند، مردم باید مشاهده کنند که زندگی و معیشت آنها دچار تغییرات اساسی شده است.

وی با بیان اینکه تحقق شعار جهش تولید سبب استقامت و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود بیان کرد: دولت و مجلس باید با ایجاد قوانین راهگشا و تلاش در جهت از بین بردن قوانین مزاحم و دست و پا گیر، راه را برای تحقق شعار سال باز کنند و از تولیدکنندگان حمایت ویژه کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

53 + = 58