در نشست مسئولان زندان‌های کرمانشاه با اعضای اتاق بازرگانی کشور مطرح شد: آزادی ۱۴۳ زندانی جرایم غیرعمد کمک ۱۲۱ میلیارد ریالی خیرین

مشروح خبر

نشست مسئولان زندان‌های کرمانشاه با اعضای اتاق بازرگانی کشور برگزار شد.
به گزارش باختر و به نقل از مهر، نشست مدیر کل زندان‌های کرمانشاه با نایب رئیس و اعضای اتاق بازرگانی کشور، با حضور خوانساری نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران، میرمحمد صادقی نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران و عضو هیات امنای ستاد دیه مرکز، رئیس اتاق بازرگانی و مدیرعامل ستاد دیه کرمانشاه برگزار شد.
مدیرکل زندان های کرمانشاه در سخنانی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) و گرامی داشت یاد وخاطره امام راحل(ره) و شهدای انقلاب اسلامی، ایام الله دهه فجر را تبریک گفت. منصور بیگلری در ادامه ضرورت مشارکت خیران و نهادهای اجرایی مرتبط با هدف کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد و محکومان مالی غیر کلاهبرداری را تبیین کرد.
وی با اشاره به اینکه علت بسیاری از جرایم بیکاری و نداشتن درآمدکافی است خاطرنشان کرد؛ استفاده از ظرفیت های موجود اقتصادی و تجاری در استان کرمانشاه به منظور توسعه اشتغال و رفع معضل بیکاری عامل موثری بر کاهش وقوع جرایم است.
مدیرکل زندان های کرمانشاه هم چنین به آزادی ۱۴۳ نفر از زندانیان با کمک خیران و تلاش اعضای ستاد دیه استان در سال جاری خبر داد و یاد آور شد؛ ۱۳۴نفر از زندانیان آزاد شده مرد و ۹ نفر از آنان زن هستند.
بابک ترابی مدیر عامل ستاد دیه کرمانشاه هم در گزارشی به اختصاص کمک ۱۲۱ میلیارد ریالی برای آزاد سازی زندانیان و محکومان مالی غیر عمد و غیر کلاهبرداری اشاره و از حمایت مالی و مشارکت خیران کرمانشاهی در امر خداپسندانه آزاد سازی زندانیان غیر عمد قدردانی کرد. در این نشست خوانساری نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و میر محمد صادقی نایب رئیس اتاق بازرگانی استان تهران و عضو هیات امنای ستاد دیه مرکز و کاشفی رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه هم در سخنانی برآمادگی مجموعه تحت نظارت برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد استان کرمانشاه تاکید کردند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 15 =

7 + 1 =