دستگیری قاتل کشاورز میانسال در کوزران

رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری فردی خبر داد که کشاورز میانسالی را به دنبال درگیری حین شخم‌زدن زمین به قتل رسانده بود.
به گزارش باختر و به نقل از ایرنا، سرهنگ «پرویز نظری» اظهارداشت: به دنبال یک فقره درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای کوزران که میان تعدادی از اهالی روستا اتفاق افتاد، رسیدگی به موضوع در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: کاراگاهان با تحقیقات گسترده خود و بازجویی از افراد شرکت کننده در درگیری، موفق به شناسایی عامل قتل شدند و این شخص نیز به جرم خود اعتراف کرد.
سرهنگ نظری تصریح کرد: فرد قاتل در تشریح جزییات حادثه عنوان کرد که حین شخم زدن زمین کشاورزی خود با یک دستگاه تراکتور بوده اما ناخواسته وارد زمین کشاورزی همسایه شده است.
رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه یادآور شد: این فرد عنوان کرد در همین حین مقتول که ۵۴ ساله بود همراه با پسرش به سمت وی آمده و شروع به کتک زدن او کرده اند و پس از آن پدر و برادر وی نیز برای کمک وارد غائله درگیری شدند.
وی ادامه داد: طبق اظهارات فرد قاتل، وی در ادامه درگیری و برای کمک به پدرش با یک چوب دستی ضربه ای به سر فرد مقتول وارد و سبب مرگ او شده است.
سرهنگ نظری تصریح کرد: با ثبت این اظهارات فرد قاتل برای سیر مراحل قانونی تحویل دستگاه قضایی شد.
کشف ۲۰ فقره سرقت توسط پلیس آگاهی
رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه در ادامه از کشف ۲۰ فقره سرقت توسط کاراگاهان طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: این تعداد سرقت در نتیجه بازدید و بازرسی از ۲۱۵ واحد صنفی کشف شد.
وی ادامه داد: بیشترین سرقت کشف شده در حوزه منزل با هفت مورد، قطعات و محتویات خودرو و همچنین سیم برق هر کدام با چهار مورد بوده است.
سرهنگ نظری تصریح کرد: همچنین با تلاش کاراگاهان سه فقره سرقت اماکن، یک فقره سرقت مغازه و یک دستگاه خودروی مسروقه نیز کشف شد.
این مقام انتظامی در عین حال از دستگیری ۹ سارق و هشت مالخر نیز خبر داد و گفت: این افراد برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضایی شدند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 32 = 37