دستگیری ماموران قلابی آب و برق

رئیس پلیس آگاهی استان از انهدام باند سرقت منزل و دستگیری 2 مرد و یک زن در شهر کرمانشاه خبر داد که با سوء استفاده از عنوان مامور آب، برق و گاز، اقدام به سرقت از منازل شهروندان می کردند.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «پرویز نظری» اظهار داشت: پس از ارجاء چند پرونده به پلیس آگاهی کرمانشاه در خصوص ورود غیرقانونی به منزل شهروندان و سرقت اموال با ارزش آنها، رسیدگی فوری در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی کاراگاهان پلیس آگاهی مشخص شد 2 مرد و یک زن پس از شناسایی منازلی که افراد مسن و یا خانم خانه تنها در آن سکونت داشت به درب منزل آنها مراجعه با معرفی خود به عنوان ماموران یکی از ادارات آب، برق و گاز به بهانه قرائت کنتور وارد منزل می شدند.
سرهنگ نظری تصریح کرد: این افراد پس از ورود به منزل شهروندان، با بستن دست و پای آنها اقدام به سرقت طلا و جواهرات و دیگر وسایل با ارزش می کرده و متواری می شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه یادآوری کرد: با توجه به حساسیت موضوع تیمی از اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تحقیقات گسترده خود را برای شناسایی افراد سارق آغاز و با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به این کار شدند.
وی گفت: کاراگاهان پس از شناسایی این افراد و هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی منسجم هر 3 عضو باند سرقت را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
سرهنگ نظری در پایان و با بیان اینکه تحقیق از اعضای باند ادامه دارد از افرادی که طی روزهای اخیر به این شیوه مورد سرقت قرار گرفته اند خواست تا برای شکایت و شناسایی سارقان به شعبه 2 مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان واقع در میدان لشکر مراجعه کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =