دستگیری کلاهبرداران میلیاردی در هرسین

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری دو کلاهبردار در شهرستان هرسین خبر داد که 10 میلیارد ریال از مردم کلاهبرداری کرده بودند.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، سردار «علی اکبر جاویدان» در این خصوص اظهار داشت: پس از اعلام دادخواهی مدیرعامل نمایندگی یک شرکت خودروساز در شهر «هرسین» در خصوص شکایت عده‌ای که خواستار تعیین تکلیف وجه واریزی خود به حساب این شرکت بودند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد حسابدار این شرکت پس از دریافت وجه از متقاضیان خرید خودرو، آن را به حساب شخصی واریز می کرده، افزود: این زن کلاهبردار پس از آنکه زمان تحویل خودرو می شده، با صدور برگه ای جعلی و از طرف متقاضیان انصراف آنها را از دریافت وسیله نقلیه اعلام می کرده تا دستش رو نشود.
جاویدان تصریح کرد: با به دست آمدن این سرنخ، کاراگاهان پلیس آگاهی هرسین به سراغ حسابدار شرکت که خانمی 35 ساله بود رفته و او را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها ضمن اقرار به جرم خود اذعان کرد کلاهبرداری از مشتریان شرکت را با همدستی شخصی دیگر انجام می داده است.
وی گفت: پلیس آگاهی در گام بعدی به سراغ همدست این فرد رفته و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را در منزلش دستگیر کرد و او نیز به جرم خود اقرار و عنوان کرد که با پول های سرقت شده اقدام به خرید ملک و زمین کرده اند.
جاویدان با بیان اینکه طبق بررسی های صورت گرفته میزان کلاهبرداری صورت گرفته به 10 میلیارد ریال می رسد، گفت: هر دو مجرم برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =