دولت برای ترمیم حقوق کارمندان، بازنشستگان و مستمری بگیران بسته حمایتی ارائه کند

مشروح خبر

346323_999

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق‌های ثابت کارکنان و مستمری بگیران به هیچ عنوان برای مخارج تأمین زندگی‌ آن‌ها کفایت نمی‌کند.
به گزارش باختر، احمد صفری در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان این مطلب که افزایش حقوق کارکنان در سال 97 بر اساس شرایط عادی و منطبق با تورم سالیانه تعریف شده بود، اظهار داشت: در مقطع کنونی که قیمت‌ها لجام گسیخته شده‌اند، نوسان بازار بیشترین فشارها را بر خانواده کارکنان دولت و بازنشستگان وارد نموده که تنها منبع درآمدی آن‌ها یک حقوق ثابت ماهیانه است.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه واقعیت این است که حقوق‌های ثابت به هیچ عنوان کفاف تأمین زندگی را نمی‌دهد، بیان کرد: در این
مقطع کارکنان، بازنشستگان و مستمری بگیران دچار مشکلات عدیده‌ای شده‌اند و اگر در طول ماه، خدایی ناکرده بیماری یا اتفاق خاصی رخ دهد، از جبران آن درمانده می‌شوند.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: از سازمان برنامه و بودجه می‌خواهم تا با همفکری و هم اندیشی با کمیسیون‌های تخصصی مجلس، بسته‌ای حمایتی را برای این قشر آسیب پذیر پیش بینی و ارائه کند تا بلکه بخشی از مشکلات مردم جبران شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + دوازده =

+ 38 = 39