دیدار حیثیتی امروز بعثتی ها درخطه شمال ( هفته 21) مراقبت فورواردهای زهردارشهرداری فومن باشید مانند خیبرخرم آباد بازی نکنید !

امروزتیم فوتبال بعثت کرمانشاه در هفته 21 لیگ دسته دوم باشگاه های ایران در شهرستان فومن از توابع استان گیلان ، یک بازی بسیار مهم و حیثیتی را در مقابل تیم شهرداری این شهرانجام می دهد که اگر همانند برخی بازی های همیشگی خود به میدان برود ، قطعاً می تواند با امتیاز از خطه شمال برگردد.
دراین مسابقه که عصرامروز در ورزشگاه اختصاصی تیم فومن برگزار می شود ، بعثتی ها با ترکیب تهاجمی درپی کسب سه امتیاز مهم مسابقه هستند اما نباید دراین دیدار بی گدار به آب بزنند و به سرنوشت خیبر خرم آباد دچار شوند.
خیبری ها در روز سه شنبه گذشته درهمین ورزشگاه تهاجمی به میدان رفتند و حتی گل برتری را به ثمر رساندند ، اما در ادامه اسیر بازیکنان و فورواردهای زهردار تیم شهرداری فومن از جمله سیروس صادقیان شدند و 4 گل پیاپی دریافت کردند.
بعثت دراین مسابقه ابتدا بایستی به فکر بسته نگه داشتن
دروازه اش ، بعد به دنبال گلزنی و کسب سه امتیاز باشد.
شاگردان جهانبخش جعفری باید به یاد داشته باشند دیار فومن آخرین فرصت برای آنهاست و با سه امتیاز می توانند به ادامه بازی ها و صعود به مرحله دوم رقابت ها امیدوار باشند.
ضمن اینکه این احتمال وجود دارد که شهرداری فومن با 35 امتیازی که اندوخته دارد صعودش قطعی شده و شاید با ترکیب اصلی به میدان نرود .
البته همان گونه که گفتیم این یک احتمال است .
به هرروی بعثت کرمانشاه امروز درشهرستان فومن مقابل میزبان که صدرنشین گروه است ، یک روز سخت درپیش دارد و لازم است با اندیشه و فکر بهتری
به میدان برود.
بعثت در صورت پیروزی و کسب سه امتیاز در هفته 22 و البته باخت برخی رقیبان می تواند به مرحله بعد صعود کند که امیدواریم اینچنین شود و شاهد موفقیت این تیم کرمانشاهی باشیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 6 =