دیدار مجازی استاندار با روسا و اساتید دانشگاه‌های استان

با حضور استاندار کرمانشاه نشست مجازی مشترک با روسا و اساتید دانشگاه‌های استان به مناسبت گراميداشت سالروز شهادت استاد علامه، آيت الله مرتضي مطهري(ره) و پاسداشت مقام شامخ معلم برگزار می‌شود.
رئیس دانشگاه رازی از برگزاری نشست مجازی مشترک روسا و اساتید دانشگاه‌های استان کرمانشاه با حضور مهندس بازوند استاندار کرمانشاه به مناسبت گراميداشت سالروز شهادت استاد علامه، آيت الله مرتضي مطهري(ره) و پاسداشت مقام شامخ معلم خبر داد.
رئیس دانشگاه رازی بیان کرد: این اقدام، پیرو پیشنهاد مطرح شده در نشست هم‌اندیشی اعضای هیات رئیسه و روسای دانشکده‌های دانشگاه رازی با استاندار و معاونین محترم ایشان مطرح و مورد استقبال استاندار محترم قرار گرفت.
دکتر اعلمی‌آل‌آقا با اشاره به آمادگی دانشگاه رازی برای میزبانی این نشست و تامین زیرساخت‌های لازم افزود: این نشست راس ساعت 10 صبح روز جمعه 12 اردیبهشت‌ماه 1399 به صورت مجازی و از طریق وبينار و با حضور روسا و اساتید دانشگاه‌های استان صورت می‌پذیرد.
وی ضمن گراميداشت سالروز شهادت استاد علامه، آيت الله مرتضي مطهري(ره)، پیشاپیش روز معلم را به تمامي اساتيد فرهيخته كشور تبریک عرض نموده و افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، مهندس بازوند و هیات همراه ایشان، با حضور در دانشگاه رازی از طریق فضاي مجازي با روسا و اساتید دانشگاه‌های استان کرمانشاه گفتگو خواهند داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + = 12