رئيس پليس آگاهي استان خبر داد: باند سارقان طلاجات کودکان متلاشی شد

مشروح خبر

1536841_469

کرمانشاه- رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از شناسایی و انهدام باند سارقان طلاجات کودکان در کرمانشاه خبر داد.

 محمدرضا امیری اظهار داشت: به دنبال وصول پرونده ای با موضوع فعالیت باندی که در زمینه سرقت طلاجات کودکان فعالیت داشتند موضوع رسیدگی به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: برابر تحقیقات بعمل آمده، خانمی با اغفال کودکان خردسال داخل کوچه های خلوت، بزور اقدام به سرقت دستبند و گوشواره طلای آنها کرده و با همدستی فردی دیگر به عنوان راننده اقدام به فرار می کند.

سرهنگ امیری گفت: با تحقیقات گسترده و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، سرکرده این باند شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی منسجم و غافلگیرانه در یکی از محلات کرمانشاه دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با بیان اینکه این متهم در بازجویی های صورت گرفته به کار مجرمانه خود با همدستی یک خانم اعتراف کرد، اظهار داشت: ماموران در ادامه کار خود با شناسایی دیگر متهم پرونده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

وی ادامه داد: خانمی که انجام سرقت طلاجات دختران خردسال را انجام داده بود ضمن اعتراف به کار خود عنوان کرد طلاهای مسروقه را به شخص دیگری فروخته است، از همین رو فرد مالخر نیز شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ امیری گفت: متهمین در ادامه تحقیقات به ارتکاب یک فقره سرقت دیگر با همان شیوه اعتراف و در ادامه با راهنمایی آن ها، محل های سرقت بازسازی و مالباختگان نیز شناسایی شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان در ادامه از معرفی متهمان پرونده به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام مناسب خبر داد.

وی در پایان به خانواده ها توصیه کرد از رها کردن کودکان خود در کوچه و پارک خصوصا اگر طلاجات به همراه دارند خودداری کنند تا زمینه سوء استفاده برای چنین افرادی فراهم نشود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 8 =

5 + 5 =