رئیس دانشگاه علوم پزشکی: پزشکان مطب های خود را در سرپل ذهاب باز کنند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خواستار فعال کردن مطب های پزشکی توسط پزشکان در سرپل ذهاب شد و گفت: اگر امکان فعال کردن مطب در مکان های قبلی وجود ندارد در مکان مناسب دیگری طبابت را آغاز کنند.
به گزارش باختر ، محمودرضا مرادی در گفتگو با ایرنا افزود: پس از 40 روز خدمات رایگان و حتی بدون استفاده از دفترچه از ابتدای دی ماه روند پذیرش بیماران به حالت عادی برمی گردد.
وی از مردم خواست از این پس با در دست داشتن دفترچه درمانی برای درمان به مراکز مراجعه نمایند و از ابتدای دی ماه فرانشیزعادی برابر طرح تحول نظام سلامت که برای شهرنشینان 10درصد و برای روستائیان 5درصد است از آنان اخذ
می گردد.
وی با اشاره به اینکه با دستور و نظر مساعد وزیر بهداشت، دفترچه های بیمه سلامت به صورت استثناء در بخش های خصوصی مناطق زلزله زده نیز معتبر خواهد بود افزود: برابر توافق به عمل آمده با سازمان های بیمه گر جهت رفاه حال مردم، سقف نسخه ویزیت پزشکان این مناطق نیز حذف و مقرر گردید که در پرداخت مطالبات آنان تسریع شده و به صورت ماهیانه پرداخت شود.
مرادی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی همه جانبه برای خدمت به مردم تلاش کرده و در 40 روز اخیر تمام خدمات بهداشتی، درمانی، تشخیصی، دارویی، بستری، جراحی و سایر موارد خود را بدون هیچ سقفی به طور رایگان ارایه کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 78 = 85