رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه خبر داد: کشف 57 کیلوگرم تریاک با طعم دلستر و کنسرو

مشروح خبر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 2 محموله مواد مخدر از نوع تریاک که در قوطی های دلستر و کنسرو جاسازی شده بودند، خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «علیرضا دلیری» اظهار داشت: در عملیات اول و پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، مبنی بر فعالیت یک باند و اینکه از استان های شرقی و جنوبی کشور قصد انتقال محموله موادمخدر به داخل شهر کرمانشاه را دارند، موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: با استفاده از اقدامات اطلاعاتی و اطلاع از منابع موثق مشخص شد که این باند، پس از جاساز مواد در داخل کامیون، از یکی از استان های جنوبی کشور به سمت استان تهران حرکت کرده اند، از همین رو توقیف خودرو و دستگیری راننده در دستور کار قرار گرفت.
سرهنگ دلیری ادامه داد: پس از هماهنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهریار استان تهران و هماهنگی با مقام قضائی، ماموران وارد عمل شده و پس از شناسایی کامیون، موفق به توقیف آن پیش از عزیمت به سمت کرمانشاه شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یادآوری کرد: پس از انتقال کامیون به مقر پلیس، این خودرو به دقت مورد بازرسی قرار گرفت و در نهایت تعداد 10 بطری بزرگ و 58 بطری کوچک حاوی مواد مخدر که در قسمت کپسول باد کامیون (صندوق بغل گاری تریلر) جاسازی شده بود، کشف گردید.
وی ادامه داد: مقدار مواد مخدر کشف شده از این کامیون
47 کیلوگرم از نوع تریاک بود، ضمن اینکه راننده نیز دستگیر و به دستگاه قضائی معرفی شد. سرهنگ دلیری با اشاره به کشف محموله دوم مواد مخدر، اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از اطلاع از فعالیت باند دیگری که قصد انتقال مواد به کرمانشاه را داشتند موضوع را در دستور کار قرار دادند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه افزود: در تحقیقات بعمل آمده مشخص شد مقادیری مواد مخدر در غالب دلستر و تن ماهی با یکدستگاه اتوبوس مسافربری به کرمانشاه منتقل شده به همین خاطر پس از هماهنگی با مقام قضایی 2 گروه از ماموران در پایانه مسافربری شهید کاویانی مستقر شدند.
وی تصریح کرد: پس از ورود یک دستگاه اتوبوس به داخل ترمینال، همزمان یک دستگاه خودرو پیکان نیز در کنار اتوبوس جهت تحویل گرفتن محموله مورد نظر خود مستقر و آن را به داخل خودرو منتقل کردند.
سرهنگ دلیری ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر نیز سریعا وارد عمل شده و دو سرنشین خودروی پیکان را دستگیر و اتومبیل مورد نظر را نیز به مقر پلیس منتقل کردند.این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از خودرو، ماموران پلیس موفق شدند حدود 10 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک که به صورت ماهرانه ای در قوطی های دلستر جاسازی شده بود، کشف گردید.
وی در پایان ضمن تقدیر از همکاری مردم با پلیس گفت: شهروندان می توانند اخبار خود در خصوص قاچاق موادمخدر را از طریق سامانه 128 به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه اطلاع دهند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 1 =

29 + = 36