رئیس پلیس کرمانشاه : باند سارقان پراید در کرمانشاه منهدم شد

مشروح خبر

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری اعضای باند سارقان خودروهای پراید و کشف ۳۴ فقره سرقت توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از مهر، منوچهر امان اللهی اظهار داشت: به دنبال وقوع سرقت های متعدد خودروهای پراید در کرمانشاه در حالی که قطعات و وسایل داخل آنها ربوده شده بود، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: پس از تشکیل تیمی ویژه از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی و انجام کارهای اطلاعاتی گسترده، سارقان که شامل ۲ مرد و یک زن بودند، شناسایی شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بیان کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد، اعضای این باند اقدام به سرقت خودروهایی می کردند که عموما فاقد تجهیزات ایمنی لازم بودند.
وی گفت: سارقان در مرحله بعدی اقدام به سرقت قطعات و وسایل با ارزش داخل خودروها کرده و سپس آنها را در محلی دیگر رها می کردند.
امان اللهی با بیان اینکه سارقان آدرس مشخصی نداشتند، افزود: با این حال ماموران پلیس آگاهی توانستند با انجام کارهای اطلاعاتی محل اختفای سارقان در ۲ منزل جداگانه را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری آنها در عملیات هایی جداگانه اقدام کنند.
وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان دستگیر شده، مقداری مواد مخدر و همچنین تعدادی از وسایل مسروقه را نیز کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: افراد دستگیر شده در بازجویی ها لب به اعتراف گشوده و به ۳۴ فقره سرقت خودروهای پراید و همچنین یک فقره سرقت وسایل داخل خودرو که موفق به ربودن آن نشده بودند، اعتراف کردند.
وی با اشاره به اینکه در این راستا ۲ نفر از مالخران نیز دستگیر و مقدار زیادی از اموال مسروقه کشف شده است از معرفی متهمان دستگیر شده به دستگاه
قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + چهارده =

23 + = 25