رضائی با اشاره به نقش بخش خصوصی در اشتغالزایی تشریح کرد: رنج جوانان کرمانشاهی از بیکاری

202006102388623319
مشروح خبر
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بانک‌ها در ارائه تسهیلات به بخش خصوصی کوتاهی می‌کنند می‌گوید در شرایط کنونی جوانان از بیکاری و بی پولی رنج می‌برند و این موضوع به دردی برای خانواده ها تبدیل شده است.

علی رضائی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از افزایش بیکاری در کشور، گفت: دولت باید اشتغالزایی برای جوانان را به صورت عاجل در دستورکار خود قرار دهد، چراکه در حال حاضر جوانان بسیاری با وجود داشتن مدارکی مانند کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بیکار بوده و از نظر اقتصادی با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید از طریق تقویت بخش خصوصی به اشتغالزایی کمک کند، افزود: در شرایط کنونی جوانان از بیکاری و بی پولی رنج می برند و این موضوع به دردی برای خانواده ها تبدیل شده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه در حال حاضر تعداد فارغ التحصیلان دانشگاهی با نیاز بازار داخل هماهنگی ندارد،  اضافه کرد:به طور مثال در کنگاور حوزه کشاورزی ظرفیت مناسبی برای اشتغالزایی دارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بانک‌ها در ارائه تسهیلات به بخش خصوصی کوتاهی می کنند، ادامه داد: کارخانه فولاد شهدای کرمانشاه 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اما برای تکمیل به تسهیلات نیاز دارد که متاسفانه بانک ها نیز نسبت به تامین تسهیلات موردنیاز بی تفاوت هستند؛ این کارخانه ظرفیت اشتغالزایی مناسبی دارد./

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 14 =

+ 8 = 9