رييس دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه هشدار داد: دو هفته ديگر كرونايي هاي كرمانشاه چندبرابر مي شوند!

w1240-p16x9-bkhsh
مشروح خبر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: این روزهای فاصله‌گذاری اجتماعی کمتر از سوی شهروندان رعایت می‌شود، بنابراین افزایش تعداد مبتلایان طی دو هفته آینده خود را نشان خواهد داد.
به گزارش باختر، دكتر محمودرضا مرادی در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: خطر کرونا رفع نشده و همچنان نگرانی از شیوع بیشتر آن وجود دارد.
وی با بیان اینکه این روزهای فاصله‌گذاری اجتماعی کمتر از سوی شهروندان رعایت می‌شود، ادامه داد: این رعایت نکردن‌ها معمولاً 2 هفته بعد تاثیر خود را با افزایش تعداد مبتلایان نشان می‌دهد و سه هفته بعد روی آمار مرگ و میر استان نیز تاثیر می‌گذارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هر چه قدر تعداد و تجمع افراد بیشتر باشد شیوع این بیماری بیشتر است، لذا افزایش تعداد مبتلایان طی هفته‌های آینده دور از انتظار نیست.
وی از مردم خواست بیشتر رعایت کنند و افزود: می‌دانیم مسائل اقتصادی و اجتماعی خیلی زیادی در این زمینه مطرح است به همین منظور دولت و وزرات بهداشت و به تبع آن دانشگاه علوم پزشکی تصمیماتی در راستای اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند گرفته است.
مرادی ادامه داد: یک‌سری پروتکل‌های بهداشتی را تنظیم کرده‌ایم تا یکی دو روز آینده آن را به سازمان‌ها، کسبه، اصناف و... در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ابلاغ می‌کنیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 4 =

2 + 1 =