ریزش کوه جان یک نفر را در گیلانغرب گرفت

مشروح خبر

13950813000003_PhotoA

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از فوت یک نفر در شهرستان گیلانغرب به دلیل ریزش کوه خبر داد.
به گزارش باختر، رضا محمودیان در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به بارندگی‌های شدید روزهای اخیر، گفت: به دلیل این بارش شدید در روستای «انجاورود» بخش مرکزی گیلانغرب یک مورد ریزش کوه داشتیم.
وی ادامه داد: این ریزش کوه باعث تخریب یکی از خانه‌های روستایی و فوت یک نفر شد، اما گزارشی از زخمی شدن سایر افراد نداشتیم.
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه یادآوری کرد: بجز این منطقه در هیچ نقطه دیگر استان ریزش کوه و یا سیلاب و گرفتار شدن روستاها گزارش نشده است.
محمودیان درباره وضعیت مناطق زلزله زده نیز با بیان اینکه بارندگی در این مناطق سیلابی نیست، تاکید کرد: در این مناطق هم موردی از گرفتار شدن چادرها در سیلاب نداشتیم، اما به هر حال شدت بارندگی زیاد است و چادرها هم تا اندازه خاصی مقاومت دارند و آب مقداری وارد چادرها می‌شود.
وی از توزیع نایلون به میزان کافی بین زلزله زدگانی که در چادر ساکن هستند خبر داد و افزود: نیروهای امدادی از جمله هلال احمر، آتش نشانی و ... برای کمک به زلزله زدگان در آماده باش هستند.
به گفته این مسئول، در تمام نقاط استان برق برقرار است و موردی از قطعی برق به دلیل بارندگی نداشتیم.
محمودیان با اشاره به پای کار بودن نیروهای راهداری در تمام محورهای استان، خاطرنشان کرد: تمام راه‌های استان باز است و انسداد راه به دلیل بارندگی، ریزش کوه و ... نداریم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یازده =

+ 64 = 67