رییس پلیس ترافیک شهری در گفتگو با «باختر» : اولویت کرمانشاه در سال 97 توسعه حمل و نقل عمومی است

567

براساس چشم انداز ترافیک کرمانشاه در سال 97 حمل ونقل عمومی باید با جدیت بیشتری توسعه یابد.
به گفته رییس پلیس ترافیک شهری راهور کرمانشاه ،برای برون رفت از مشکلات ترافیکی کرمانشاه راهی جز توسعه حمل و نقل عمومی نداریم.
سرهنگ رضا الماسی درگفت و گو با باختر گفت : مهمترین موضوعی که در کرمانشاه مشاهده می شودتوسعه بیشتر حمل و نقل عمومی است.
وی اظهار داشت : با توجه به وسعت و جمعیت بالای شهرباید توسعه ی بیشتری در حوزه حمل و نقل عمومی در کرمانشاه صورت پذیرد و کمبودهای موجوددر این زمینه برطرف شود. اما با این حال ، فعالیت هایبسیاری را در خصوص توسعه حمل و نقل شهری دراینشهر شاهد هستیم.
رییس پلیس ترافیک شهری کرمانشاه با اشاره به اینکهدر سال های گذشته با تلاش و همکاری سازمان هایذیصلاح برای تحقق این مهم توان خود را گذاشته ایم ، گفت : رویکرد توسعه شبکه حمل و نقلعمومی به عنوان یکی از مأموریت های اصلی حوزه کاری ما و سایر دستگاه ها و مقامات ذیصلاح می باشد . به همین دلیل به دنبال یکپارچگیتوسعه حمل و نقل عمومی هستیم.
وی گفت : در اجرای برنامه هایمان هیچ ملاحظه ای به جزمصلحت شهر و منفعت شهروندان را درنظر نمی گیریم.
رییس پلیس ترافیک شهری در ادامه خاطرنشان کرد :توسعه حمل ونقل عمومی یکی از اساسی ترین راهکارهایی است که شهروندان را برای استفاده هرچه کمتر از خودرو شخصی ترغیب می کند و این توسعهبرای کرمانشاه می تواند آثار و پیامدهای مثبتی به دنبال داشته باشد.
سرهنگ رضا الماسی تصریح کرد : استفاده شهروندانکرمانشاهی از خودروی شخصی برای انجام سفرهایروزانه بسیار زیاد است که این موضوع باعث ترافیک و آلودگی هوا می شود و راه حل این مشکل ، استفاده هرچه بیشتر از ناوگان حمل و نقل عمومی است.
وی در پایان گفت : شهروندان باید بدانند با هر باراستفاده از وسایل نقلیه عمومی به جای وسیله شخصیخودشان،کمک زیادی به مشکل ترافیک و هوای شهرشان می کنند و این موضوع هم به نفع خود و هم به سود جامعه می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 29 = 37