ساز و کار خریدهای اینترنتی باید تقویت شود

5164709
مشروح خبر

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه، یکی از نیازهای حال و آینده مردم کشورمان و استان را باتوجه به شیوع ویروس کرونا خریدهای اینترنتی دانست و گفت: باید ساز و کار خریدهای اینترنتی در استان را تقویت کنیم.
به گزارش باختر، «کیوان کاشفی» در گفت و گو با ایرنا در باره اثرات اقتصادی شیوع بیماری کرونا بر اقتصاد ایران و جهان افزود: فروش اینترنتی اصناف در استان کرمانشاه ضعیف است و فروشگاه های استان باید به فروشگاه های اینترنتی متصل شوند و باید بتوانند از این طریق به مردم خدمات ارایه دهند.
او اظهار داشت: یکی از شاخص های بسیار برجسته که از مرحله اول شیوع ویروس کرونا شروع شده و الان هم ادامه دارد جهش شگفت انگیز در فروش های اینترنتی است و این موضوع همچنان ادامه دارد و کسب و کارها به صورت اینترنتی توسعه پیدا می کنند و به این سمت و سو می رود.
وی تصریح کرد: فرهنگ استفاده از خریدهای اینترنتی نیز در دنیا توسعه پیدا می کند و این نوع خرید در میان مردم رواج می یابد و همه کسب و کارها هم باید به این سمت روی بیاروند و ساز و کارهای لازم برای فروش‌های اینترنتی را فراهم کنند.
دوران شوک اقتصادی را طی کردیم عضو هیات رییسه اتاق ایران در ادامه این گفت و گو با اعلام اینکه در کل دنیا سه مرحله در حوزه اقتصادی پس از شیوع کرونا خواهیم داشت، گفت: مرحله اول آن که از بهمن سال ۹۸ شروع شده و اوج آن در اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ بود از ۲۰ روز قبل به اتمام رسیده است و ما دوران شوک اقتصادی را در طول مدت سه ماه پشت سرگذاشتیم.
کاشفی افزود: کرونا باتوجه به اینکه بیماری ناشناخته ای  بود انتقادی هم از این نظر به سازمان بهداشت جهانی وارد شد که باید هشدارهای لازم را در این ارتباط به همه کشورها می داد تا تبعات آن کاهش می یافت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + دو =

+ 66 = 74