سرقت ناموفق از بانک

57303548
مشروح خبر

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: با حضور به موقع ماموران پلیس، فرد معتادی که وارد یکی از شعبات بانکی شهر کرمانشاه شده و قصد سرقت اموال آن را داشت، دستگیر شد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسین براری» اظهار داشت: ماموران کلانتری سعدی حین گشتزنی متوجه به صدا درآمدن آژیر یکی از شعب بانک ملی شده و به سرعت برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.
وی ادامه داد: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند شخص معتادی با شکستن بخشی از شیشه که فاقد حفاظت فیزیکی مناسب بوده وارد بانک شده و در حال جمع آوری یک عدد کیس و یک دستگاه مانیتور است.
سرهنگ براری تصریح کرد: این فرد به سرعت توسط ماموران دستگیر و پس از انتقال به کلانتری مشخص شد از افراد سابقه دار در زمینه مواد مخدر است.
فرمانده انتظامی کرمانشاه تصریح کرد: پس از دستگیری معتاد سارق، موضوع به مسئولان بانک اطلاع داده شد و یکی از ماموران هم تا زمان حضور آنها در محل برای حفاظت از بانک باقی ماند.
وی در پایان گفت: پلیس با چشمان بیدار خود به صورت شبانه روزی از امنیت مردم و اماکن دولتی و خصوصی محافظت کرده و اجازه ناامنی توسط افراد سارق و مجرم نمی دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 6 =

+ 75 = 82