سکوت نمایندگان استان دربرابرمطالبه گری تیم فوتبال راهیان (شیرین فراز)

photo_2019-10-14_11-19-57

به یاد دارم حدوداً در اوایل همین دهه ۹۰وقتی تیم فوتبال نفت آبادان به دلایلی که هنوز برکسی پوشیده نیست
از لیگ برترسقوط کرد و به یك رده پایین تر رفت و بلافاصله نمایندگان مردم استان خوزستان درمجلس شورای اسلامی بخصوص نمايندگان مردم فوتبال دوست آبادان باحضوردر وزارت ورزش وجوانان از تیم نفت آبادان با جدیت دفاع کردند واز وزیر وقت خواستار برخورد با رییس فدراسیون فوتبال و بازگشت دوباره این تیم جنوبی شدند
این نمایندگان تاحدی پیگیرحقوق فوتبال آبادان شدندکه فدراسیون فوتبال را مجبورکردند تا فصل بعد‌ترتیب حضور تیم نفت آبادان درلیگ برتر را بدهد .
این اقدام نمایندگان خوزستان هیچگاه فراموش نمی شود و در مقام مقايسه مي بينيم که متأسفانه نمایندگان ما چقدر دراین خصوص بی تفاوت هستند !
تیم فوتبال  راهیان(شیرین فرازسابق) با فرمول من درآوردی  فدراسیون فوتبال به لیگ دسته دوم سقوط کرد و با وجودی که چندین سال است كه  ازاین قضیه می گذرد، اما با كمال تعجب، هنوز یکي از نمایندگان مردم اين استان درمجلس شورای اسلامی، پیگیر حقوق از دست رفته  این تیم کرمانشاهی نشده است .
این درحالیست که مدیران باشگاه مذكورطی این سالهاخود به تنهایی مصرّانه پیگیرحقوق تیمشان بودند و شنیدیم خوشبختانه اخیراً باحکم قضایی  به این حق خود رسیده اند و فدراسیون فوتبال محکوم شده است.
البته تيم راهيان برای احقاق حق کامل خود و بازگشت دوباره،
نیاز به همراهی وکمک بیشترمسئولین ذیربط دارد و دست كمك به سوي نمایندگان بخصوص آقایان جاسمی،نادری، صفری و....  همچنين استاندارسخت كوش کرمانشاه« جناب مهندس بازوند» دراز كرده است.
بدون شك تيم راهیان متعلق به مردم کرمانشاه است و بایستی به همین مردم عزیز هم برگردد.
نمایندگان ما بايد همانند همتایان خود در استان خوزستان، وزارت ورزش وفدراسیون فوتبال را در اين خصوص مورد بازخواست قرارداده  وخواهان خسارت ازدست رفته تیم راهيان  طی این سالها شوند .
بپذیریم رشته فوتبال به دلایل زیادی متفاوت از بسیاری از رشته های ورزشی دیگر است و داشتن تیم های فوتبال در رده های بالا مانند لیگ برتر و دسته اول برای هر استانی افتخار است.
بیشتر استان ها با فوتبال اقتصاد خود را متحول و جذب توریست می کنند ، قابلیت ها و استعدادهای خود را معرفي مي نمايند و بسیاری آیتم های دیگر که قطعاً ماهم مانند دهه ۸۰که با شیرین فرازدرلیگ برتربودیم می توانیم دوباره به همه این امتیازات دست یابیم ومجدداً به فوتبال اول کشور بازگردیم .
به اعتقاد نگارنده درحال حاضرنمایندگان و استاندار در این برهه زمانی وظیفه مهمی برعهده دارند و می توانند بهترین نقش و سهم را در احقاق حق تیم فوتبال راهیان کرمانشاه داشته باشند. امیدواریم شاهد تحقق این مسأله باشیم ودرفصل آتی راهیان کرمانشاه را در لیگ دسته اول باشگاه های کشور ببینیم .
آقایان مسئول ! سکوت شما این روزها که تب فوتبال با تیم ملی کشورعزیزمان ایران داغ است جایز نیست .
به امید موفقیت برای ورزش استان کرمانشاه
ابراهیم بیدخت

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 1 =