شرکت ایثار کرمانشاه با قریب سه دهه سابقه درخشان در صنعت کشور متقاضی خرید سهام پالایشگاه کرمانشاه

مشروح خبر

به گزارش باختر، یحیی قیاسوند عضو هیات مدیره شرکت ایثار استان کرمانشاه با ارسال نامه ای به شماره 506/1/10 به تاریخ 19/2/1397 به ریاست سازمان خصوصی سازی جمهوری اسلامی ایران خواستار خرید 43 درصد سهام باقیمانده پالایشگاه کرمانشاه شده است.
وی در این نامه می نویسد: شرکت ایثار استان کرمانشاه متعلق به بیش از 4200 نفر از جانبازان و ایثار گران 25 تا 70 درصد باعضویت درنهادهای ارتش، سپاه، بسیج،
و نیروهای جهادی و مردمی می باشد که تا پایان سال جاری سهامداران آن تا بیست هزار نفر افزایش می یابد.
وی همچنین در این نامه یاد آور می گردد، انشاءا... با حمایت مسوولین و کارگزاران دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، این کمترین خواسته خانواده بزرگ سهامداران شرکت ایثار استان محقق گردد.
متن نامه این مقام نهاد ایثار استان کرمانشاه به شرح ذیل است:
ریاست محترم سازمان خصوصی سازی جمهوری اسلامی ایران،
جناب آقای عبدا... پوری حسینی
با سلام
احتراماً به استحضار می رساند شرکت ایثار استان کرمانشاه به شماره ثبت 3056، متعلق به بیش از 4200 نفر از جانبازان و ایثارگران 25 تا 70 درصد باعضویت درنهادهای ارتش، سپاه، بسیج ونیروهای جهادی و مردمی می باشد و پیش بینی می گردد تا پایان سال جاری سهامداران آن تا بیست هزار نفر افزایش یابد.
شرکت ایثار استان کرمانشاه مالک بزرگترین مجتمع قطعات پیش ساخته بتنی سنگین کشور و شرکت های تابعه خود در حوزه خانه سازی، عمران و ساختمان و حمل و نقل با سابقه قریب به سه دهه فعالیت موثر در پروژه های ملی
و زیربنایی ظرفیت های عظیمی جهت مشارکت درتوسعه ایران اسلامی را دارا می باشد، با عنایت به اختیارات مندرج در اساسنامه مبنی بر ورود به عرصه های گوناگون اقتصادی و براساس خواست جدی سهامداران و ایثارگران والا مقام، این شرکت آمادگی خود را برای خرید 43 درصد سهام باقیمانده پالایشگاه کرمانشاه ا علام می دارد.
امید است انشاء ا... با حمایت مسوولین و کارگزاران دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، این کمترین خواسته خانواده بزرگ سهامداران شرکت ایثار استان کرمانشاه محقق و موجبات جلب رضای حق تعالی و امام عصر (عج)، ارواح پاک و مطهر شهدا، رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای ودولت خدمتگزار فراهم گردد.
***
یحیی قیاسوند
خادم ایثارگران، موسس و عضو هیات مدیره
شرکت ایثار استان کرمانشاه

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + نوزده =

19 + = 28