شعار مرگ بر آمریکا در آسمان کرمانشاه طنین‌انداز شد

156736667

همزمان با فرا رسیدن ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در آسمان کرمانشاه طنین‌انداز شد.
مراسم راهپیمایی یوم ا... ۱۳ آبان با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، مسئولان، دانش آموزان و دانشجویان، کسبه و بازاریان و نیروهای نظامی و انتظامی از میدان انقلاب تا مقابل مسجد جامع کرمانشاه برگزار شد.
در این مراسم باشکوه، مردم انقلابی کرمانشاه با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آل سعود کفار» و «مرگ بر استکبار» تنفر و انزجار خود را از دشمنان انقلاب اسلامی و سران استکبار نشان دادند.
شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن همچنین با شعارهای «ا... اکبر خامنه ای رهبر»، «ای رهبر آزاده آماده ایم آماده»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «وای اگر رهبرم حکم جهادم دهد» و «بسیجی و دلاوریم، پیرو خط رهبریم» بار دیگر با آرمان های انقلاب و رهبری تجدید عهد و پیمان کردند.
«دانشجو می میرد، ذلت نمی پذیرد»، «هیچ غلطی نمی کند آمریکا، هیچ غلطی نمی کند اسرائیل» و «نه سازش نه تسلیم، نبرد با آمریکا» از دیگر شعارهای سرداده شده توسط جمعیت انبوه حاضر در مراسم راهپیمایی بود.
مردم ولایتمدار کرمانشاه همچنین پلاکارد  نوشته هایی که مزین به بیانات حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت روز ۱۳ آبان بود، در دست داشتند.
در این مراسم همچنین، قطعنامه پایانی راهپیمایی یوم ا... ۱۳ آبان قرائت و مردم با سردادن فریاد ا...اکبر آن را تایید کردند.
مشابه این مراسم در تمامی شهرهای استان برگزار و مردم ولایتمدار کرمانشاه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشتند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 45 = 48