«شهربازی» کرمانشاه هنوز پلمب است

1397042311452974014735264

کارشناس اداره کل استاندارد استان کرمانشاه با اشاره
به اینکه هم اکنون شهربازی کرمانشاه به دلیل غیراستاندارد
بودن تجهیزات پلمب است، گفت: رفع پلمب شهربازی منوط به درخواست مسئولین شهربازی برای بازرسی مجدد و استانداردسازی تجهیزات است.
به گزارش باختر، سید پیام شفیعی در گفت و گو با ایسنا،
با اشاره به پلمب شدن شهربازی کرمانشاه به دلیل استاندارد
نبودن تجهیزات، اظهار کرد: حدود 1.5 ماه قبل متوجه شدیم شهربازی بدون داشتن استاندارد تجهیزات در حال
فعالیت است و نسبت به پلمب آن اقدام کردیم.
وی با بیان اینکه تاییدیه استاندارد تجهیزات شهربازی کرمانشاه حدود یکسال قبل صادر شده، عنوان کرد: این تاییدیه فقط یکسال و آن هم به شرط بازرسی‌های ادواری سه ماه یکبار اعتبار دارد.
به گفته کارشناس اداره کل استاندارد استان کرمانشاه، انجام بازرسی‌های ادواری باید به درخواست مسئولین شهربازی انجام شود که آنها در این مدت چنین درخواستی ارائه نداده اند.
شفیعی با بیان اینکه اکنون درخواستی از سوی مسئولین
شهربازی برای بازرسی استاندارد تجهیزات داده شده، خاطرنشان کرد: البته پیگیری آنها برای انجام بازرسی‌ها خیلی جدی نبوده است.
وی افزود: به محض اینکه پیگیری جدی از سوی مسئولین
شهربازی صورت بگیرد، به سرعت بازرسی‌ها را انجام خواهیم داد و زمان استانداردسازی تجهیزات هم به این بستگی دارد که در صورت وجود نواقص، بهره‌بردار طی چه مدتی نسبت به رفع نواقص اقدام کنند.
کارشناس اداره کل استاندارد استان کرمانشاه با اشاره به وجود حداقل 16 وسیله بازی در شهربازی کرمانشاه، ادامه داد: اگر فقط تعدادی از تجهیزات هم استانداردسازی شود پلمب شهربازی باز خواهد شد و اجازه استفاده از تجهیزات استاندارد داده می‌شود تا سایر تجهیزات نیز تعیین تکلیف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 86 = 93