شهرداری منطقه 8 کرمانشاه ، پیشگام در خدمت رسانی

مهندس امید کریمی شهردار منطقه 8 کرمانشاه به خبرنگار باختر گفت : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری آنچه که به عنوان هدف اصلی و سرلوحه کار قرار داشته و دارد، خدمت صادقانه به شهر و رونق و آبادانی آن بوده است.
وی افزود : بدیهی است هرگونه موفقیتی، قطعا بدون حمایتهای شورای محترم اسلامی شهر و شهردار میسر نمی شد. همکاران منطقه نیز برای خدمت به شهروندان از هیچ کوششی فروگذار نکرده و به طور شبانه روزی در تلاش هستند .
مهندس کریمی خاطرنشان ساخت: از سوی دیگر با توجه به اینکه مجموعه شهرداری جز با مشارکت و حضور شهروندان نمی تواند به اهداف خود نائل شود، لذا مشارکت و استقبال شهروندان از عوامل بسیار مهم در رسیدن به اهداف پیش بینی شده منطقه است و سعی مدیریت شهرداری منطقه بر گره گشایی در ایستگاه های مختلف خدمت رسان به ارباب رجوع و تسهیل بخشی از لحاظ زمانی و کیفی است.
مدیر شهرداری منطقه 8 کرمانشاه در ادامه ابراز داشت: نتیجه این تلاش ها و همکاری های دوسویه و حمایت ها، کسب رتبه قابل قبولی در شاخص های درآمدزایی توسط شهرداری منطقه 8 در چهار ماهه اول سال 97 است. همچنین در حوزه صدور پروانه ساخت شاهد رشد قابل توجهی بوده ایم که
ان شاا... به رونق شهر بیانجامد.
وی گفت : در حوزه عمران در سالجاری با آسفالت بالغ بر 48 هزار متر مربع به تناژ 6 هزار و 200 تن در محلات محروم مانند آقاجان، چال بزگیرها، احمدولایتی ، کوچه های محمدی، صادقی، سامره، نظام، خیابان 20 متری نفت، کوچه های عقاب، شاهین، طالقانی، سنگ معدن، شاهین کیا، شهید پرویزی، هرمزی، دبیری، لرستانی، غلامی احمدی و ... توانستیم با اقدامی جهادی و با توجه به شرایط نامناسب مالی، به بخشی از مطالبات مردم پاسخ دهیم .
مهندس امید کریمی افزود: از سویی طی چند ماه اخیر با هدف جلب رضایت همشهریان و در راستای انجام رسالت شهرداری، به ترمیم نوارحفاری و لکه گیری آسفالت معابر اصلی شهرک های پردیس، صدرا، متخصصین، زیباشهر و نیز زیرسازی و شن ریزی بخشی از معابر شهرک پردیس مبادرت نمودیم. در بحث دفع آبهای سطحی نیز با توجه به توپوگرافی منطقه و اهمیت موضوع در ایام بارندگی که همواره منجر به آب گرفتگی می گردد اقداماتی انجام داده و یکسری برنامه ها را نیر در دست اقدام داریم تا آب گرفتگی معابر را به حداقل ممکن برسانیم. که در این زمینه نسبت به احداث کانال دفع آبهای سطحی انتهای بلوار شقایق شهرک پردیس و ترمیم کانال دفع آبهای سطحی در شهرک صدرا اقدام نمودیم و اقداماتی نیز در راستای رفع مشکل آبگرفتگی میدان آزادگان و زیر پل شهدای مدافع حرم محله ده مجنون داریم که در بازه زمانی مناسب و تعریف شده محقق می گردد.
وی با اشاره به عملکرد شهرداری منطقه 8 در حوزه زیباسازی و فضای سبز گفت : همت و هدف مدیریت مجموعه شهری بر ارتقای سطح کیفی شهرنشینی و ایجاد محیطی دلنشین برای همشهریان است که در این زمینه با توجه به اهمیت خاص منطقه 8 که محل تلاقی بخش اعظمی از مسافران و به نوعی ویترین شهر کرمانشاه محسوب می گردد اقدام به اجرای نقاشی دیواری، اجرای نورپردازی در پارکها و پل نظیر پل غیرهمسطح شهدای مدافع حرم، پارکهای کمربندی و میدان آزادگان، تجهیز بوستان ها به مبلمان آراسته شهری و نصب ست های ورزشی و کفپوش در محل بازی کودکان کرده ایم.
مهندس کریمی افزود: تکمیل پارک رهایی شامل اجرای سیستم آبیاری بارانی، نصب مبلمان و مجموعه بازی کودکان و ورزشی و کفپوش محل بازی و ایجاد فضای سبز، بتون ریزی محل بازی کودکان در پارکهای پردیس 2، ارکیده، ارغوان، گلزار و پارک شهر، ایجاد فضای سبز و سیستم آبیاری بارانی و مخزن گذاری در محدوده تقاطع شهدای مدافع حرم و امتداد پروژه باغراه، تعمیر روشنایی و نصب برج های نوری در پارکهای منطقه نظیر پارک صدرا، نصب دور درختی در سطح منطقه با هدف توسعه درختکاری و راه اندازی آبنماهای معابر و میادین و توسعه کاشت گلهای فصلی با هدف ارتقای کیفی فضای سبز در سطح منطقه 8 و اجرای سفره هفت سین و المانهای نوروزی در فروردین، نصب لوازم ورزشی عادی و نیز لوازم ورزشی مخصوص معلولین در پارکهای صدرا و رهایی و بسیاری از وظایف روتین شهرداری از جمله اقدامات حوزه فضای سبز شهرداری منطقه 8 کرمانشاه طی چند ماه اخیر بوده که الحق و الانصاف با اشرافیت خاص بر موضوع مدیریت آب که در بخش فضای سبز بسیار مهم است و ارتقای سطح رضایتمندی همشهریان موفق ظاهر شده اند .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

66 + = 73