شهروندان مراقب پرداخت وام های صوری در فضای مجازی باشند

unnamed
مشروح خبر

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به شناسایی یک باند کلاهبردار که به بهانه پرداخت تسهیلات کم بهره در فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری و اخاذی از مردم می کردند، از شهروندان خواست تا مراقب چنین افرادی باشند.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسین براری» اظهار داشت: اخیرا در فضای مجازی اعضای یک باند سازمان یافته با درج آگاهی در فضای مجازی و سایت دیوار شهروندان را ترغیب می کردند که اقدام به دریافت تسهیلات کم بهره و ارزان قیمت از آنها کنند.
وی افزود: این افراد همچنین در ازای پرداخت تسهیلات مورد نیاز مردم از آنها می خواستند طلای خود را در قبال وام گرو بگذارند و زمانی که حساب خود را تصفیه کردند آن را تحویل بگیرند.
سرهنگ براری خاطرنشان کرد: اعضای باند تاکنون به این روش و تبلیغات گسترده در فضای مجازی، اقدام به سرقت طلا و کلاهبرداری از برخی شهروندان و سرقت طلاجات آنها کرده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه یادآور شد: آنهایی که تاکنون به این روش مورد سرقت واقع شده اند حتما در اسرع وقت شکایت خود را در یکی از کلانتری ها ثبت کنند.
وی همچنین از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده چنین آگهی هایی در فضای مجازی و سایت دیوار مراقب باشند در دام افراد کلاهبردار گرفتار نشوند.
سرهنگ براری در پایان با اشاره به شناسایی اعضای این باند، از تلاش برای دستگیری آنها خبر داد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + یازده =

+ 21 = 27