شکار «عقاب‌های پایروند» توسط پلیس کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری هر چهار عضو یک باند شرارت که لقب «عقاب های پایروند» را برای خود انتخاب کرده بودند، خبر داد و گفت: اعضای این باند جرائم متعددی را در پرونده سیاه خود ثبت کرده بودند که در نهایت با اقتدار ماموران تسلیم و زمین گیر شدند.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا سردار «علی اکبر جاویدان» اظهار داشت: پس از ارجاع چند مورد پرونده به پلیس امنیت عمومی در خصوص شرارت های اعضای یک باند که باعث ایجاد رعب و وحشت شده بود، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت عمومی در چند عملیات موفق به شناسایی و دستگیری سه تن از اعضای باند موسوم به «عقاب های پایروند» شده بودند، افزود: تلاش برای دستگیری سردسته این باند ادامه داشت تا اینکه ماموران پلیس امنیت عمومی استان با افزایش کارهای اطلاعاتی و تحقیقاتی خود موفق به شناسایی مخفیگاه سردسته 27 ساله باند در شهر «ملارد» استان البرز شدند.
جاویدان افزود: با ردیابی مخفیگاه متهم مذکور که از یکسال قبل تحت تعقیب قرار داشت، هماهنگی های لازم با مرجع قضائی انجام و ماموران پلیس امنیت عمومی استان با هماهنگی پلیس استان البرز در عملیاتی غافلگیرانه موفق به دستگیری سردسته باند عقاب های پایروند شدند. وی با اشاره به سنگین بودن پرونده اعضای این باند، گفت: ضرب و جرح، رعب و وحشت، قدرت نمایی با شمشیر، اخلال در نظم و امنیت عمومی، تخریب اموال و اخاذی و زورگیری نمونه هایی از جرائم این باند خطرناک است.
وی خاطرنشان کرد: اعضای باند تصاویر قدرت نمایی پوشالی خود و اقدامات مجرمانه اشان را نیز در فضای مجازی منتشر می کردند.
جاویدان در ادامه با تاکید بر اینکه استان کرمانشاه جای اراذل و اوباش و اشراری نظیر اعضای این باند نیست، گفت: همه این افراد بدانند سخت ترین برخوردها و مجازات ها در انتظارشان خواهد بود.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: پلیس قاطعانه با اشرار و مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی دهد عده ای به منظور قدرتنمایی امنیت شهر و جامعه را مختل و مزاحم دیگران شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 28 = 37