صدور مجوز فروش 80 «ملک مازاد» در کرمانشاه نفروشید، می‌فروشیم

123
مشروح خبر

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه از صدور مجوز فروش 80 ملک مازاد دستگاه‌های دولتی در سطح استان خبر داد.
امیر حمزه حیدریان در جلسه کارگروه مولدسازی استان کرمانشاه با اشاره به شرایط نامطلوب بودجه ای کشور گفت: در حال حاضر دستورالعمل ابلاغ شده از سوی دولت این اجازه را به دستگاه ها داده که املاک مازاد خود را به فروش رسانده و به عنوان منابع تخصیص بودجه اختصاص دهند.
وی افزود: در همین راستا مجوز فروش 80 ملک مازاد دستگاه های دولتی در استان صادر شده و کار فروش آن توسط دستگاه های مربوطه آغاز شده است.
حیدریان تصریح کرد: در قانون فروش املاک مازاد دولتی این اجازه به دستگاه داده شده تا درصورت فروش املاک مازاد، از درآمد حاصل از آن استفاده کند.
وی با اشاره به مقاومت برخی مدیران در خصوص فروش این املاک مازاد، گفت: قانون همچنین این اجازه را داده تا درصورت عدم تمکین مدیران دستگاه ها نسبت به فروش املاک مازاد، خود کارگروه مولدسازی نسبت به این مسئله اقدام کند و درخصوص هزینه کرد درآمد حاصل از این فروش هم توسط خود کارگروه تصمیم گیری می شود.
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه به مدیران هشدار داد: در صورتی که نسبت به فروش املاک مازاد خود اقدام نکنند، کارگروه مولد سازی بدون اجازه آنها این کار را خواهد کرد.
وی به شرایط سخت اقتصادی کشور اشاره کرد وافزود: در حال حاضر تخصیص اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی های سرمایه‌ای استان منوط به فروش این املاک مازاد است.
حیدریان تصریح کرد: منابع بودجه محدود است و دستگاه ها باید تلاش کنند از این طریق تحقق بودجه صورت گیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

+ 55 = 58