عزم تاکسیرانی برای برخورد با مسافربرهای شخصی جدی است

295717

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه با تأکید بر اینکه عزم این سازمان برای برخورد با مسافربرهای شخصی با همکاری پلیس راهور جدی است، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 170 دستگاه مسافربر شخصی غیرمجاز توقیف شده است.
به گزارش باختر و به نقل از روابط عمومی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، سجاد سلیمانی افزود: سازمان تاکسیرانی در راستاي افزایش ایمنی و تردد مسافران در سفرهای درون شهری و جلوگیری از تضییع حقوق تاکسیرانان برخورد با متخلفان خصوصا مسافربرهاي شخصي را در دستور کار خود قرار داده است و در این زمینه اهتمام و جدیت دارد.
وی توصیه کرد که رانندگان این دسته از خودروها که شغل اصلی آنان مسافرکشی است ، می توانند در آژانسهای تاکسی تلفنی تحت پوشش این سازمان مشغول به فعالیت شوند.
سلیمانی افزود: گشتهای مشترک سازمان تاکسیرانی و پلیس راهور بیشتر در پایانه‌های تاکسیرانی و ایستگاه‌های پر تردد مستقر هستند و نسبت به اعمال قانون متخلفان اقدام می‌کنند.
وی تصریح کرد: چنانچه شهروندان جهت انجام سفرهاي درون شهري از وسايل نقليه عمومي استفاده نمايند ضمن كاهش ميزان حوادث رانندگي به طرز چشمگيري در روان سازي ترافيك شهري ياري مي رسانند.
مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه از شهروندان خواست از سوار شدن و سفر با خودروهای مسافربر شخصی پرهیزکنند و امنیت خود را به خطر نیندازند، گفت: كليه رانندگان تاكسي به هنگام دريافت پروانه تاكسيراني از سوي مراجع ذيربط تاييد صلاحيت می شوند تا امنیت شهروندان تأمین شود، اما مسافربرهای شخصی به جایی پاسخگو نبوده و چنانچه خدای نکرده توسط این خودروها اذیت و آزاری به شهروندان مسافر برسد، پیگیری و احقاق حق و مجازات راننده متخلف دشوار خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + = 11