عضو شورای شهر :سطح خدمات رفاهی در طاقبستان کمتر از حد متوسط است

21049

عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: در پی نظارتها و بازدید های به عمل آمده سطح خدمات رسانی، مباحث امنیتی و رفاهی طاقبستان کمتر از حد متوسط ارزیابی شد.
به گزارش باختر، سیداحسان احسانی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد، در خصوص مشکلات پارک شرقی و غربی و محوطه طاق بستان اظهار داشت: طاقبستان به لحاظ برخورداری از آثار تاریخی و گردشگری یک منطقه توریستی است و اخیرا توریست های خارجی مشتاق تر به بازدید از آن شده اند.
وی افزود: بر همین مبنا می طلبد دستگاه های ذی ربط بیشتر پای کار بیایند تا فضایی مناسب را از نظر امنیتی، خدماتی و رفاهی برای جذب بیشتر گردشگران داخلی و خارجی رقم بزنند.
عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه خاطر نشان کرد: باید به مقوله جذب گردشگران داخلی و خارجی به عنوان یک منبع درآمد نگریست تا قطب گردشگری شهر بیشتر خودنمایی کند.
وی افزود: در پی نظارت ها و بازدیدهای به عمل آمده سطح خدمات رسانی، مباحث امنیتی و رفاهی طاقبستان کمتر از حد متوسط ارزیابی شد و در واقع فضایی ندارد که برای جذب توریست بتوان بر آن متمرکز شد.
احسانی خاطر نشان کرد: از آنجا که توریست ها مبلغ و سفیر هستند در صورت دریافت خدمات مناسب به تبلیغ مثبت خواهند پرداخت پس باید چنین شرایطی به ویژه در طاقبستان فراهم شود.
وی با اشاره به اینکه در طاقبستان به عنوان یکی از مراکز گردشگری تردد افراد ناموجه که کنترلی بر روی رفتار خود ندارند به وفور دیده می شود، افزود: مشاهده دوره گردان، زباله گردان و متکدیان در فضاهای گردشگری موجب احساس ناامنی توریست ها
می شود.
این عضو شورای شهر کرمانشاه خواستار اقدامات ویژه ادارات و نهادهای مسوول در این میان شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + = 21