عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه:برخی مدیران فقط آمار صوری می‌دهند

636433478124232181

عضو کمیسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه، خواستار ارائه عملکرد این اداره کل شد.
به گزارش باختر به نقل از مهر، شهاب نادری در شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه اظهار داشت: رییس جمهور استان کرمانشاه را قطب گردشگری خواند، اما چیزی از قطب گردشگری شدن نمی بینیم.
وی با انتقاد از عملکرد مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، خواستار ارایه گزارش عملکرد این اداره کل در حوزه اشتغالزایی شد.
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم اشتغالزایی در حوزه صنایع دستی و گردشگری، گفت: اورامانات در ثبت ملی جا مانده است.
نادری سنگ اندازی در بحث سرمایه گذاری در این حوزه را مورد انتقاد قرار داد و افزود: با کاغذبازی سرمایه گذاران را فرار می دهیم.
وی با تصریح اینکه بودجه راه ها معلوم نیست کجا هزینه می شود، گفت: قرار نیست تمام بودجه استان در یک جا متمرکز شود. بعد از زلزله اغلب جاده های ما تخریب شد ولی به آن توجه نمی شود.
نادری خاطرنشان کرد: مدیران اینجا نشسته اند و به شهرستان ها سرکشی نمی کنند حتی به مدیران شهرستانی تفویض اختیار هم نمی کنند، وقتی در شهرستان دبیر کارگروه اشتغال نداریم، چطور انتظار داریم مشکل اشتغالمان حل شود.
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نوسازی مدارس در مناطق اورامانات صفر درصد است، افزود: چطور نوسازی مدارس اعلام می کند تمام مدارس زلزله زده را بازسازی کرده ایم.
نادری تصریح کرد: آقای استاندار برخی مدیران آمارهای صوری و دروغین می دهند به شما و به تهران که واقعیت ندارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 5 =