علی حیدرپور قهرمان پیوند اعضا جهان : هیچ کس سراغی از من نگرفت!

IMG_20190828_103925_768-620x410

در استادیوم نیوکاسل، یک ورزشکار با ظاهری ساده، بعد از اینکه وزنه راپرتاب می کرد، از فرط خستگی، عرق پیشانی اش را پاک می کرد، آن قدر مظلومانه و دراماتیک، که توجه تماشاچیان را به خودش جلب کرده بود؛ اما هیچ کس باور نمی کرد، این ورزشکار، کرمانشاهی است. چهره ای که در میان آن همه خارجی، 4 مدال رنگارنگ کسب کرد تا یکی از اتفاقات خوب ورزش استان را رقم بزند.
به گزارش باختر، علی حیدرپور در گفتگو با ورزش19،
از حضور و درخشش در رقابت های جهانی حرف می زند البته در لابه لای صحبت هایش، از هیات پیونداعضای کرمانشاه نیز انتقادهایی دارد.
علی حیدرپور در ابتدا، به حضور پرقدرت تیم ایران در رقابت های جهانی پیوند اعضا که در شهر نیوکاسل انگلستان برگزار شد اشاره کرد و اظهار داشت: تیم ایران برای نخستین بار در طول تاریخ، مقام سوم جهان را کسب کرد.
حیدرپور افزود: تیم ایران با ۴۶ ورزشکار در رقابت های جهانی شرکت بود، این در حالی است که تیم های آمریکا و انگلیس که اول و دوم شدند، با حدود ۲۰۰ ورزشکار در این مسابقات حضور پیدا کرده بودند؛ بنابراین نتیجه ای که کسب کردیم یک شاهکار محسوب می شود.
وی با بیان اینکه از سال ۲۰۰۷ عضو تیم ملی ایران است، تصریح کرد: تاکنون در ۸ مسابقه جهانی مدال کسب کرده ام؛ اما برای اولین بار است که صاحب ۴ مدال جهانی می شوم.
حیدرپور که در شهرستان صحنه تمرین می کند، گفت: من قبلا در تهران سکونت داشتم و در آن جا تمرین می کردم؛
اما بعد از بازگشت به شهرستان صحنه، ترجیح دادم تمریناتم را در شهرخودم پیگیری کنم. البته مربی ندارم و به صورت شخصی و انفرادی تمرین می کنم.
علی حیدرپور با انتقاد از هیات پیونداعضا و بیماران خاص کرمانشاه، افزود: متاسفانه هیات از ورزشکاران این رشته حمایت نمی کند؛ چند وقت پیش که بخشنامه مسابقات کشوری به دست هیات رسیده بود، آن ها به من خبر ندادند و از سوی فدراسیون در جریان زمان رقابت ها قرار گرفتم.
وی تاکید کرد: متاسفانه هیات، ورزشکاران را فراموش کرده و به خواسته های آن ها اهمیت نمی دهد؛ حتی در زمانی که برای حضور در مسابقات جهانی تمرین
می کردم هیچ کدام از اعضای هیات، از من سوال
نکردند که به امکاناتی نیاز دارم یا نه، اصلا از وضعیتم بی خبر بودند.
قهرمان پیوند اعضای جهان، با اشاره به اینکه هیات توانایی خرید یک نیزه برای وی را ندارد، اظهار داشت: اغلب امکانات مثل توپ کریکت و وزنه را خودم تهیه کرده ام و از هیات خواستم که یک نیزه برایم فراهم کند که متاسفانه آن ها توانایی انجام این کار را نداشتند.
وی با اشاره به تبعیض مسئولان میان ورزشکاران پیوند اعضا و سالم اظهار کرد: من به عنوان یک ایرانی و کرمانشاهی در رقابت های جهانی قهرمان شدم، بنابراین هیچ تفاوتی بین بنده و بقیه ورزشکاران وجود ندارد؛ امیدوار هستم یک روز شاهد از بین رفتن تبعیض بین ورزشکاران باشیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

32 + = 33