فرماندار پاوه از عرضه نان نامرغوب در این شهرستان انتقاد کرد

مشروح خبر

فرماندار پاوه با انتقاد از عرضه نان نامرغوب به مردم و نابسامان بودن اوضاع نانوایی ها در این شهرستان گفت: مدیران مربوطه باید به این موضوع رسیدگی کنند و پاسخگوی این وضعیت باشند.
به گزارش باختر و به نقل از ایرنا؛ پرویز ایده پور در کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان پاوه در سرسرای اجتماعات فرمانداری با اشاره به عرضه نان نامرغوب و رعایت نکردن موارد بهداشتی از جمله اضافه نمودن جوش شیرین به نان توسط بعضی از نانوائی ها افزود: مسئولان استانی و شهرستانی مرتبط با موضوع باید ضمن رسیدگی و ساماندهی موضوع سریعا پاسخگوی بی توجهی خویش باشند.
وی وضعیت بهداشتی کشتارگاه دام شهرستان را نیز مطلوب ندانست و گفت: باید مسئولان در مواردی و موضوعاتی که با سلامت جامعه ارتباط دارد با دقت و حساسیت بیشتری عمل کنند.
ایده پور افزود: در موضوعاتی که با سلامت مردم ارتباط دارند، قصور و کوتاهی را از هیچ مدیری نمی پذیرم.
فرماندار پاوه در ادامه همچنین با انتقاد شدید از بعضی از مدیران شهرستان که انجام امور مردم در شهرستان را منوط به مجوز از استان عنوان می کنند: گفت اگر قرار باشد برای انجام هر کاری در شهرستان از استان اجازه گرفته شود دیگر نیازی به اداره در شهرستان نداریم.
وی تصریح کرد در صورت مشاهده یا رسیدن گزارشی در این زمینه که مدیری در شهرستان انجام کار مردم را منوط به مجوز از مدیرکل یا داره کل کرده باشد، تردید نکنید که آن اداره و مدیر را در شهرستان جمع خواهیم کرد و انجام امور را به طور مستقیم به مدیرکل آن اداره واگذار خواهیم کرد.
نصب پکیج تصفیه خانه روستاهای هجیج و داریان توسط سد مجری داریان، پیگیری تا رفع مشکلات تأمین آب شرب بازارچه مرزی شهر پاوه و آب مورد نیاز برای آبیاری فضاهای سبز شهرداری پاوه و ساماندهی سایت زباله شهرستان از مصوبات این کارگروه بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

+ 50 = 51