فرمانده پلیس راه استان خبر داد:برخورد 2 دستگاه اتوبوس 36 کشته و زخمی بر جا گذاشت

مشروح خبر

برخورد 2 دستگاه اتوبوس در محور حمیل - اسلام آبادغرب، ۷ کشته و ۲۹ نفر مجروح به جا گذاشت.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ « محمد حیدری» اظهار کرد: این حادثه بین 2 دستگاه اتوبوس روز (19 اردیبهشت) در حوالی روستای کله جوب رخ داد.
وی افزود: یکی از این اتوبوس ها از تهران عازم ایلام و دیگری نیز از اهواز به سمت کرمانشاه در حال حرکت بودند که در 10 کیلومتری محور حمیل به اسلام آبادغرب به صورت رخ به رخ با هم برخورد کردند.
فرمانده پلیس راه استان خاطرنشان کرد: از ۲۹ مجروح این حادثه رانندگی، ۱۶ نفر در بیمارستان اسلام آبادغرب بستری و 13 نفر نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به مصدومیت 30 نفر در تصادف مرگبار دو اتوبوس در محور اسلام آبادغرب-حمیل گفت: در میان مجروحان دو تبعه چینی و یک مادر باردار چهارقلو وجود دارند.دکتر بهمن روشنی تصریح کرد: درحال حاضر 26 نفر از مصدومین حادثه در بیمارستان اسلام آبادغرب بستری هستند و چهار نفر به بیمارستان طالقانی کرمانشاه منتقل شدند. البته قرار است چند مصدوم دیگر نیز به بیمارستان طالقانی اعزام شوند. روشنی با بیان اینکه دو نفر از سرنشینان یکی از اتوبوس ها تبعه چینی بودند گفت: متاسفانه یک نفر از این افراد که زن بوده در این حادثه جان باخته و همسر او دچار ترومای قفسه سینه شده است. وی گفت: همچنین یکی دیگر از مجروحین این حادثه زنی است که چهار قلو باردار است که حال عمومی او مساعد است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 8 =

+ 42 = 50