فروش طلا برای بورس!

رئیس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه از افزایش تقاضا برای فروش طلا در بازار کرمانشاه مانند تمام کشور خبر داد و گفت: عمده افرادی که قصد فروش طلا دارند، می‌خواهند پول خود را وارد بورس کنند.
به گزارش باختر ، محمدسعید جعفری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تعطیلی چند وقته بازار طلا و جواهر به دلیل شیوع کرونا، اظهار کرد: بعد از این تعطیلی حدود 40 روزه با افزایش قابل توجه تقاضا برای فروش طلا مواجه شده ایم.
وی ادامه داد: افزایش تقاضا برای فروش طلا از حدود دو هفته قبل آغاز شده و هنوز هم کم و بیش ادامه دارد.
رئیس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه با بیان اینکه عمده متقاضیان فروش طلا قصد دارند سرمایه خود را به بازار سرمایه منتقل کنند، افزود: البته افرادی هم هستند که بنا به دلایل دیگر طلا می‌فروشند، اما سهم آنها بسیار کم است.
به گفته جعفری، افزایش عرضه و کاهش تقاضا در بازار طلا باعث شد در چند وقت اخیر حتی قیمت طلا کاهش و به گرمی حدود 580 هزار تومان هم برسد، اما دوباره مقداری افزایش یافت.
رئیس اتحادیه طلافروشان کرمانشاه درباره وضعیت بازار طلا با وجود این شرایط، اظهار کرد: اکثر افرادی که قصد فروش داشتند، تاکنون طلاهای خود را فروخته اند و احتمالا به زودی شاهد ثبات قیمت‌ در بازار طلا خواهیم
بود. اکنون نیز نمودار قیمت نوسانات چندانی
ندارد.
جعفری در ادامه از پیامدهای تعطیل چند وقته بازار طلا هم یاد کرد که باعث شد بسیاری از 400 طلافروشی کرمانشاه دچار زیان اقتصادی شدید شوند و گفت: اگرچه در این مدت درخواست ابطال پروانه نداشتیم، اما امکان اینکه برخی واحدها در آینده از ادامه فعالیت منصرف شوند، وجود
دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 4 =