فوتبالیست کرمانشاهی به پرسپولیس پیوست

photo_2020-11-18_18-44-01
مشروح خبر

محمد مهدی مهدیخانی بازیکن ارزشمند فوتبال گیلانغرب به تیم پرسپولیس تهران پیوست تا جانشین عیسی آل‌کثیر شود که تا شش ماه محروم است.
این بازیکن که اصالتاً از شهرستان گیلانغرب استان کرمانشاه است، پس از حضور درخشانش در تیم های پدیده، نیروی زمینی و... ، در تابستان ۱۳۹۸ لژیونر شد و به باشگاه فوتبال واراژدین کرواسی ملحق شد .
مهدیخانی در ۲۶ آبان ۱۳۹۹ رسماً قراردادی با پرسپولیس تهران امضا کرد و به این تیم پیوست.
شنیده ها حاکی از آن است که قرارداد وی 2 ساله خواهد بود و پرسپولیس برای جلب رضایت باشگاه واراژدین ۵۰ هزار دلار هزینه خواهد کرد که با ارزش فعلی دلار چیزی حدود یک میلیارد و سیصد میلیون تومان است.
وی درباره آخرین وضعیت صدور رضایت نامه‌اش از سوی باشگاه واراژدین کرواسی گفت: دو باشگاه با هم در ارتباط هستند و به توافق هایی هم رسیده اند تا کار حضور من در پرسپولیس انجام شود.
مهدی خانی ۲۳ ساله با این قرارداد جدید تا پایان لیگ بیست و یکم در عضویت باشگاه پرسپولیس قرار خواهد گرفت و همچنین یکی از سهمیه های بزرگسالان این تیم را به خود اختصاص خواهد داد.
مهاجم سال‌های اخیر تیم های ملی فوتبال پایه درباره اهدافش از حضور در پرسپولیس گفت: این تیم، قهرمان چهار سال اخیر ایران بوده و 2 سال هم به فینال آسیا رفته است. در این تیم چیزی به جز قهرمانی در آسیا و لیگ، بازیکنان و مربیان را راضی نمی کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 19 =

3 + 1 =